"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta w pięknej sesji ciążowej. Robert żartuje: Załapałem się na kilka kadrów

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już niedługo powitają na świecie pierwsze dziecko. Ostatnio wzięli wspólnie udział w sesji ciążowej, a efektami dumny tata pochwalili się na Instagramie.

Więcej o bohaterach ulubionych programów przeczytasz na Gazeta.pl

Aneta i Robert poznali się w ostatniej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". To jedyna para, która przetrwała. Jeszcze w ostatnim emitowanym odcinku mogliśmy się dowiedzieć, jakie mają plany na przyszłość. Kobieta zrezygnowała z pracy w Warszawie i przeprowadziła się do męża. Materiał był nagrywany kilka miesięcy wcześniej. Po zakończeniu sezonu zakochani podzielili się z fanami radosnymi nowinami. Nie tylko im się udało wytrwać w małżeństwie, lecz także zostaną rodzicami.

Najdziwniejsze imionaOpozda i Królikowski wybrali oryginalne imię dla syna, ale to nic przy Skrzyneckiej

Zobacz wideo To było jedno z bardziej burzliwych małżeństw

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert w sesji ciążowej

Małżonkowie chętnie dzielą się radością w mediach społecznościowych. Relacjonują przebieg tego wyjątkowego dla nich okresu. Przyszła mama jest szczęśliwa, ponieważ czuje się bardzo dobrze, a jej stan nie wpłynął na jakość jej codziennego życia. Aneta i Robert zdradzili, że będą mieć syna, jednak nie chcą informować, kiedy maluch pojawi się na świecie. Po zdjęciach widać, że stanie się to już w najbliższej przyszłości. Teraz postanowili uwiecznić ostatnie chwile w pięknej sesji ciążowej.

Podczas sesji ciążowej i ja załapałem się na kilka kadrów - napisał szczęśliwy Robert.

Fotografie są czarno-białe, zakochani są ubrani elegancko. Na pierwszym kadrze z czułością patrzą na brzuch Anety, na drugim ona zwróciła wzrok w stronę obiektywu, a Robert daje jej pocałunek w głowę.

Moje dwa Szczęścia - skomentowała post Aneta.
 

Także internauci są zachwyceni i wyrażają sympatię dla nich:

Jesteście sobie pisani. Uwielbiam was od samego początku.
Super zdjęcia, super wyglądacie, super się na was patrzy. Dużo, dużo szczęścia. 
Cieszymy się razem z wami.

Katarzyna Skrzynecka z córkąCórka Skrzyneckiej nie chce być sławna. Ma charakterek. "Mówi do mnie: Nie drzyj mordy!"

To będzie kolejne dziecko osób, które poznały się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Rodzicami zostali m.in. Anita i Adrian z trzeciej edycji oraz Oliwia i Łukasz z czwartej. Niedawno powiększyła się także rodzina Agnieszki i Wojtka.

Więcej o: