"Rolnik szuka żony 8". Kamila i Elżbieta zaprzyjaźniły się w programie. Teraz planują wspólną imprezę. Zdradziły plany

Program "Rolnik szuka żony" łączy nie tylko zakochane pary. Wygląda na to, że rodzą się tam też nowe przyjaźnie. Relacja Elżbiety i Kamili jest świetnym przykładem. Teraz uczestniczki planują wspólnie zaszaleć.

Więcej informacji na temat uczestników popularnych programów telewizyjnych znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Na oczach widzów programu "Rolnik szuka żony" wielu uczestników znalazło miłość

Kamila i Elżbieta były bohaterkami ósmej edycji programu "Rolnik szuka żony". Obie uczestniczki musiały zmierzyć się z krytyką ze strony widzów. Starszej rolniczce zarzucano, że jest zbyt wybredna. Fani programu twierdzili też, że kobieta szuka pracownika, a nie kandydata na męża. Kamila również nie wzbudziła sympatii. Telewidzowie uznali, że stawia kandydatom zbyt wysokie wymagania i jest zbyt oschła. Ostatecznie żadna z kobiet nie znalazła miłości w show TVP. Koniec relacji Kamili i Adama nastąpił jeszcze podczas trwania programu, a związek Elżbiety i Marka rozpadł się wkrótce po zakończeniu zdjęć do produkcji.

"Rolnik szuka żony". Kamila i Elżbieta nadal się przyjaźnią. Mają wspólne plany

Okazało się, że między Kamilą a Elżbietą nawiązała się nić sympatii. Kobiety zaprzyjaźniły się ze sobą i nadal utrzymują kontakt. Uczestniczki "Rolnika" wystąpiły razem w "Familiadzie", "Jakiej to melodii" oraz "Wielkim Teście Wiedzy TVP". Pomimo znacznej różnicy wieku rolniczki znalazły wspólny język i wzajemnie się wspierają.

I to jest prawdziwa przyjaźń - różnica pokolenia, ale pokrewne dusze - napisała Elżbieta pod zdjęciem, na którym pozuje z Kamilą.

Ostatnio na InstaStories Kamili pojawił się wpis, z którego możemy wywnioskować, że panie niedługo znowu się spotkają. 

Elżbieta i Kamila 'Rolnik szuka żony'Elżbieta i Kamila 'Rolnik szuka żony' Instagram/ kamila.bos

 Już za miesiąc się widzimy i będzie bal - napisała Kamila.

Prawdopodobnie kobiety planują wspólną imprezę. W końcu trwa karnawał, więc to idealny czas, aby zaszaleć.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.