"Rolnik szuka żony". Elżbieta powiedziała, dlaczego zaczęło się psuć między nią a Markiem. Co tak naprawdę ich łączyło?

Elżbieta Czabator z programu "Rolnik szuka żony" wyjaśniła, dlaczego jej związek z Markiem nie mógł się udać. Zaczęło się psuć jeszcze zanim usłyszała od mężczyzny obelżywe komentarze.

Więcej ciekawostek na temat programu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Elżbieta Czabator w programie "Rolnik szuka żony" najpierw nie była ulubienicą publiczności. Właścicielka dużego gospodarstwa wiedziała, czego chce od życia, była energiczna i zdecydowana, a kandydatów zabiegających o jej względy szybko zagoniła do pracy. Wystarczyło kilka odcinków, żeby miłośnicy programu przekonali się, że za twardą skorupą Ela skrywa czułe wnętrze. Naprawdę wierzyła, że w programie znajdzie miłość. Dlatego, zamiast kierować się rozsądkiem, podążyła za głosem serca i postanowiła związać się z Markiem.

Zobacz wideo Za nami 7. sezon programu "Rolnik szuka żony". Działo się!

"Rolnik szuka żony". Ela wyjaśniła, dlaczego nie mogła być z Markiem

Elżbieta w finałowym odcinku show, przyparta do muru przez Marka, opowiedziała, jak okropnie traktował ją po zniknięciu telewizyjnych kamer. Okrutne komentarze na temat wyglądu Eli to jednak jej zdaniem niejedyny powód, przez który ten związek nie miał przyszłości.

Jeśli chodzi o psucie się między nami, to te dwa tygodnie to jeszcze było tak fajnie, bo wspominaliśmy tego "Rolnika". Mieliśmy wspólne tematy. On opowiedział swoją historię życia, ja opowiedziałam swoją. A potem, żeby tworzyć związek, trzeba mieć jeszcze jakieś inne tematy, jakieś wspólne cele, jakieś założenia. I tego zabrakło! Nie mieliśmy tych wspólnych marzeń - przyznała Ela w wywiadzie dla "Party".

Marek i Elżbieta 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Elżbieta po raz kolejny o rozstaniu z Markiem. Bardzo cierpi

Po finale programu życie Elżbiety bardzo się zmieniło. Właścicielka dużego gospodarstwa stwierdziła, że nie chce go prowadzić sama. Zamiast szukać kolejnego partnera, postanowiła sprzedać dom i ziemię. Planuje otworzyć własny biznes w Krakowie i przeprowadzić się do miasta.

Więcej o: