"Na dobre i na złe". Tretter ukrywa przed wszystkimi groźną chorobę. Uśmiercą głównego bohatera?

W "Na dobre i na złe" doktor Tretter będzie miał poważne problemy ze zdrowiem. Pojawiły się informacje, że Piotr Garlicki, który wciela się w rolę lekarza od ponad 20 lat, może pożegnać się z serialem.

Więcej na temat nowości ze świata telewizji znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Piotr Garlicki pojawił się w obsadzie "Na dobre i na złe" w 2000 roku i od tamtej pory wciela się w postać doktora Trettera. Obsada w szpitalu w Leśnej Górze na przestrzeni lat zmieniała się, ale on trwał na stanowisku. Przez długi czas pełnił rolę dyrektora placówki. Wszystko wskazuje na to, że aktor pożegna się z serialem, a jego bohatera czeka dramatyczny koniec. Co się wydarzy w nowych odcinkach?

'Cudowne lata'"Cudowne lata". Serialowy Kevin jest fanem Adele, a "Winnie" matematyczką

Zobacz wideo "Pani dziekan" - zwiastun. Gwiazda "Chirurgów" w nowej roli

"Na dobre i na złe". Tretter ukrywa przed wszystkimi groźną chorobę. Uśmiercą głównego bohatera?

Serial "Na dobre i na złe" jest trampoliną do karier telewizyjnych wielu aktorów. Tak było w przypadku Piotra Garlickiego, który zyskał popularność dzięki produkcji TVP. Jego bohatera czekają poważne zawirowania, a być może całkiem zniknie z ekranu. W zapowiedzi odcinka 829, który zostanie wyemitowany 29 grudnia, widzowie kolejny raz zetkną się z chorobą - tym razem nie pacjentów, a ordynatora.

Kasia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia po finale zacytowała piosenkę disco polo

Doktor Stefan Tretter będzie ukrywał przed wszystkimi swoje złe samopoczucie oraz to, że obawia się najgorszego - raka trzustki. Alina Fisher zauważy niepokojące zachowanie kolegi z pracy. Będzie chciała z nim porozmawiać, lecz jego zdawkowe tłumaczenia nie przekonają lekarki. Podejrzliwa medyczka uruchomi jednak własne śledztwo, by dowiedzieć się prawdy. Skieruje swe kroki do Andrzeja Falkowicza. Ten z kolei pójdzie do grupy, która wie wszystko - pielęgniarek. Prawdę wyjawi, choć niechętnie, siostra Dagmara. Lekarze będą oczekiwać od ordynatora wyjaśnień. W końcu są jak rodzina, a on zataił przed nimi stan swojego zdrowia. Tretter będzie oczekiwał na wyniki badań, które mogą okazać się wyrokiem śmierci. Czy ordynator i mentor młodych lekarzy zniknie z serialu? Tego dowiemy się po świętach.

Więcej o: