"Hotel Paradise". Przemek odpadł z programu decyzją uczestników. "Karma wróciła"

W ostatnio wyemitowanym odcinku z "Hotelem Paradise" pożegnał się bardzo kontrowersyjny uczestnik. O jego losach zadecydował Łuki i Majk.

Więcej o programie "Hotel Paradise" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

W "Hotelu Paradise 4" nie brakuje emocji! Mimo że nie tak dawno odbyło się rajskie rozdanie, podczas którego pożegnaliśmy Ingę, to w środowym odcinku odpadła kolejna osoba. Tym razem o losie uczestników zadecydował Majk i Łuki.

Zobacz wideo Inga z "Hotelu Paradise" o swoich toksycznych związkach

"Hotel Paradise 4". Byli uczestnicy mieli wybrać osobę, która opuści program

Mężczyźni wytypowali dwóch kandydatów do opuszczenia programu. Na celowniku znalazł się Mateusz oraz Przemek. Ostatecznie decyzją byłych uczestników z "Hotelem Paradise" pożegnał się Przemek, zaś osamotniona Sara połączyła się w parze z Majkiem.

Chociaż Przemek na początku bardzo podpadł widzom, skutkiem czego był dosyć nielubianym uczestnikiem, to w ostatnim czasie zdążył się zrehabilitować. Zdaniem internautów nieoceniony wpływ na jego osobowość miał związek z Sarą. Niestety, ku rozpaczy Przemka i jego partnerki, ich para musiała się rozpaść.

"Hotel Paradise 4", Internauci reagują na odpadnięcie Przemka. Są podzieleni

W sieci znajdziemy mnóstwo komentarzy od widzów na temat ostatnich wydarzeń w "Hotelu Paradise 4". Jedni cieszą się, że karma w końcu wróciła i Przemek pożegnał się z programem, drudzy żałują brodatego partnera Sary.

 
Nie będę tęsknić, cieszę się.
Szkoda, bo bez Launo Przemek był naprawdę fajny i Sara też super dziewczyna. Pasowali do siebie. Szkoda że Sary nie było od początku.
Że tak powiem, karma wróciła... do finału gwardia nie dotrwała - czytamy.

Co myślicie o tej decyzji? Przemek zasługiwał na taki los?

Więcej o: