"Hotel Paradise". Oha zaszła za skórę Krzysztofowi z trzeciej edycji. Gdy odpadła, wbił jej szpilę. Nie pierwszy raz

Podczas ostatniego rajskiego rozdania w "Hotelu Paradise" z programem pożegnała się Oha. Krzysztof, uczestnik poprzedniej edycji, nie krył zadowolenia. Miał powód.

Więcej o "Hotelu Paradise" znajdziecie na Gazeta.pl

Oha była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w czwartej edycji programu "Hotel Paradise". Kiedy pojawiła się na Zanzibarze, została ciepło przyjęta przez pozostałych uczestników, tym bardziej, że już wcześniej znała się z Przemkiem. Szybko wtopiła się w towarzystwo, które było wrogo nastawione i planowało pozbyć się z programu Wiktorii. Los chciał, że Oha odpadła, a Wika dostała drugą szansę od produkcji i wciąż jest na Zanzibarze. 

Zobacz wideo Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę? "Zależy od sytuacji - czy to po pijaku, czy na trzeźwo..."

Uczestniczki 'Love Island'"Love Island". Ada ma fryzurę z pazurem, a Monika zafundowała sobie nowy uśmiech

"Hotel Paradise". Po odpadnięciu Ohy, Krzysztof wbił jej szpilę

Przed ostatnim rajskim rozdaniem doszło do nieoczekiwanej zamiany par, w efekcie czego zagrożone były Oha i Nana. Obie panie stanęły za Przemkiem, ale on mógł wybrać tylko jedną z nich. Uczestnik "posłuchał intuicji", wybrał Nanę, a Ohę odesłał do domu. Nie jest tajemnicą, że widzowie od dłuższego czasu krytykowali zachowanie uczestniczki, dlatego nie ubolewali nad takim rozwiązaniem.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Wielki powrót w programie. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał

Wśród osób, które na Instagramie dały wyraz aprobaty dla decyzji Przemka, znalazł się Krzysztof z trzeciej edycji programu "Hotel Paradise".

Oha załamana, że kumpel jej nie uratował. Oha, przecież ty nie miałaś tutaj żadnego partnera, po prostu nie pasujesz do tej grupy, papa - powiedział na InstaStories.

To nie pierwszy raz, gdy Krzysztof wbił szpilę uczestniczce. Wcześniej zrobił to przy okazji odcinka, w którym Oha nazwała Sarę "brzydką".

Najpiękniejsza Oha rzekła: "Brzydka jest". Serio? Naprawdę? Kobieto, ty masz takie mniemanie o sobie. Co ty sobą reprezentujesz? Dno i dwa metry mułu - mówił Krzysztof.

Klaudia HalejcioKlaudia Halejcio rozlicza się z przeszłością. "Wypruł mi flaki, drań"

Myślicie, że Oha powiedziała już ostatnie słowo w programie, a może chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w "Hotelu Paradise"?

Więcej o: