"Hotel Paradise". Wielki powrót w programie. Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał [SPOILER]

Trudno wyobrazić sobie, aby czwarta edycja "Hotelu Paradise" mogła okazać się jeszcze bardziej burzliwa, a jednak! Do programu wróci jedna z uczestniczek.

Więcej newsów o tym, co dzieje się w programach telewizyjnych, znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria będzie miała szansę pokazać się uczestnikom z innej strony, czego od początku chciała. Uczestniczka "Hotelu Paradise" dostała możliwość kontynuowania udziału w reality show, który opuściła w odcinku wyemitowanym na początku października. Jej powrót to nowe otwarcie także dla Miłosza - po jej ponownym wejściu do programu on i Wiktoria znów będą parą.

Zobacz wideo Czy Klaudia El Dursi wybaczyłaby zdradę?

'Prince Charming'. Jacek Jelonek i prowadząca program Aggi Lal"Prince Charming": jak potoczyły się losy Księcia i jego wybranka w zagranicznych edycjach show?

"Hotel Paradise" 4. Wiktoria wraca do programu

Ku zaskoczeniu widzów podczas rajskiego rozdania Miłosz nie wybrał Wiktorii, która do niego podeszła. Poszedł za głosem grupy i wybrał Ohę, a Wiktoria opuściła "Hotel Paradise". Miłosz dość szybko pożałował swojej decyzji, bo z Ohą nie jest w stanie stworzyć relacji, jaką nawiązał z Wiktorią. Uczestnik czuje obecnie, że to on może być następną osobą, która pożegna się z programem, takie podejrzenie mają także widzowie. Produkcja "Hotelu Paradise" dała jednak jeszcze jedną szansę jemu i Wiktorii - w odcinku, który zostanie wyemitowany w środę 13 października, Wiktoria wróci i ponownie będzie z Miłoszem.

 

Ślub od pierwszego wejrzenia. Kasia i Paweł"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia dystansuje się od Pawła: To dla mnie za dużo

Wiktoria nie miała dotychczas łatwej przeprawy z pozostałymi uczestnikami, którzy nie traktowali jej dobrze. Żaden z nich nie zapałał do niej sympatią. Eskalacja nastąpiła podczas ostatniej pandory z udziałem uczestniczki, która doprowadziła Wiktorię do płaczu. To, w jaki sposób była traktowana, oburzyło widzów - słowa krytyki kierowali także w stronę produkcji programu. Wiele osób uważało nawet, że odejście z "Hotelu Paradise" to najlepsza rzecz, jaka mogła się Wiktorii przydarzyć. Czy nowy rozdział, który rozpocznie z Miłoszem, okaże się lepszy? 

Więcej o: