"Hotel Paradise". Klaudia Launo pokazała, jak wyglądała w wieku 17 lat. Wtedy nie miała tylu tatuaży. Jest nie do poznania

Launo z "Hotelu Paradise" z dumą prezentuje swoje tatuaże. Uczestniczka nie ukrywała również, że ma za sobą szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Na Instagramie opublikowała zdjęcie sprzed czterech lat, na którym wygląda zupełnie inaczej.

Chcesz wiedzieć więcej o programach telewizyjnych? Zajrzyj na stronę główną Gazeta.pl

Launo z "Hotelu Paradise" nie ukrywa, że jest wielką miłośniczką tatuaży i piercingu. Nie stroni również od poprawek w wyglądzie. Uczestniczka miłosnego show już zdążyła przyzwyczaić fanów do swojego wizerunku. Obserwatorzy byli jednak ciekawi, jak wyglądała w nastoletnich czasach. Gwiazda postanowiła pokazać zdjęcie z czasów, gdy miała 17 lat. Bardzo się zmieniła?

Zobacz" "Hotel Paradise". Klaudia Launo przeszła operację całego ciała. Chwali się efektami na Instagramie. W planach kolejne zabiegi

Zobacz wideo Poranne przemyślania Krzysztofa z "Hotelu Paradise". Tęskni za Basią

Matt i Sonia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Co słychać u byłych uczestników? Matt jest z gwiazdą "Love Island"

"Hotel Paradise". Tak wyglądała Launo w wieku 17 lat

Launo, a właściwie Klaudia Kardel, uchodzi za jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek czwartej edycji programu "Hotel Paradise". Dała się poznać jako pewna siebie i momentami szczera do bólu osoba. Nie wszystkim widzom spodobało się jej zachowanie względem Wiktorii. Kardel do tej pory przyznaje, że nie darzy koleżanki dużą sympatią. Jej konto na Instagramie śledzi ponad 130 tys. obserwatorów. Gwiazda w sieci chętnie publikuje odważne zdjęcia, na których lubi podkreślać tatuaże, szczególnie te na szyi i dekolcie. Nie ukrywa, że jej ideał mężczyzny - podobnie jak ona sama - jest wytatuowany i lubi piercing. 

Klaudia postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań od fanów, a jedno z nich dotyczyło tego, czy pokaże, jak wyglądała w nastoletnich czasach. Launo w wieku 17 lat miała tatuaże na ciele - jeden na udzie, a drugi na przedramieniu. 

Na drugim zdjęciu widać Launo w dzieciństwie w towarzystwie brata. Uczestniczka w dwóch kucykach i niebieskiej sukience wygląda przeuroczo. 

'Hotel Paradise'. Tak wyglądała Launo bez tatuaży'Hotel Paradise'. Tak wyglądała Launo bez tatuaży Fot. Instagram/ launokardel

Renee ZellwegerWyciekły najnowsze zdjęcia Renée Zellweger. Aktorka nie przypomina samej siebie!

Widać, że Launo przykłada ogromną uwagę do swojego wyglądu. Poznalibyście ją bez tatuaży? 

Więcej o: