"M jak miłość". Wiadomo, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan. Ale zmiany!

Duże zmiany czekają widzów serialu "M jak miłość". Będą złamane serca i pojawią się nowi bohaterowie. Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan?

Więcej o serialu "M jak miłość" przeczytacie na Gazeta.pl

Serial TVP2 "M jak miłość" gromadzi przed ekranami tysiące widzów, którzy z zapałem śledzą losy filmowych rodzin Mostowiaków i Chodakowskich. Przez ponad dwie dekady na planie popularnej "emki" przewinęło się mnóstwo aktorów. Teraz nowi dołączają do ekipy.

Zbuntowany anioł"Zbuntowany anioł". Pamiętacie szofera Rocky'ego albo przebiegłą Andreę?

Zobacz wideo Co dalej z Barbarą Kurdej-Szatan w „M jak miłość"?

"M jak miłość". Nowa miłość u boku serialowego Leszka. To ona zastąpi bohaterkę Barbary Kurdej-Szatan

W 1607. odcinku serialu "M jak miłość" Joanna grana przez Barbarę Kurdej-Szatan odkryje, że Leszek (Sławek Uniatowski) jest znowu zakochany i szczęśliwy. W ręce Chodakowskiej wpadnie gazeta z artykułem o nowej miłości "Miss Fitness", którą według paparazzich jest właśnie Leszek. Gdy Asia zobaczy go na zdjęciu z piękną Luizą (Dominika Kryszczyńska), nie poczuje się najlepiej. 

Choć początkowo nie uwierzy w prasowe doniesienia, to, niestety, jej szefowa, Elwira, chcąc pomóc, zajrzy do kart tarota. One potwierdzą, że Krajewski jeszcze nie raz pojawi się w życiu Asi. Za to o brunecie, czyli Michale Ostrowskim (Paweł Deląg), Chodakowska powinna zapomnieć.

Poza Dominiką Kryszczyńską do obsady serialu dołącza też Conrado Moreno. Prezenter popularny dzięki programowi "Europa da się lubić" w "M jak miłość" zagra biznesmena z Hiszpanii. Odkupi od Ostrowskiego wydawnictwo i będzie próbował zaprowadzić w nim własne porządki. Zostanie też szefem Izy. Zainteresowanie Hiszpana sprowadzi na jej małżeństwo kolejne problemy i wzbudzi zazdrość Marcina (Mikołaj Roznerski).

Jay-Z, Tina KnowlesMatka Beyonce w obcisłym kombinezonie, córka Heidi Klum w mini. Wow!

Co jeszcze czeka widzów popularnego serialu TVP2? Koniecznie obejrzyjcie odcinek 19 października o godz. 20.55. na antenie telewizyjnej dwójki.

Więcej o: