"Top Model". Olga okazuje skruchę i wydaje mini oświadczenie. Widzowie tego nie kupują: Czas na Projekt Lady

W siódmym odcinku "Top Model", z dalszą rywalizacją w programie pożegnała się Olga Król. Uczestniczka w zeszłym tygodniu zaszokowała swoimi słowami na panelu. Publicznie obraziła Kacpra, a teraz się tłumaczy. "Czuję się źle z tym, co powiedziałam" - napisała na InstaStories.

Więcej o programach rozrywkowych przeczytacie na Gazeta.pl.

W premierowym odcinku "Top Model" uczestniczki próbowały przekonać Olgę, że ta powinna przeprosić Kacpra za swoje słowa, jakie powiedziała do niego na poprzednim panelu. Olga stojąc przed jurorami stwierdziła, że "strasznie śmierdzi mu z buzi, albo ma jakieś inne defekty", co natychmiast spotkało się z krytyką ze strony widzów. Olga przekonywała, że nie żałuje swoich słów. Gdy pożegnała się z programem, postanowiła jednak przeprosić. Wyszła z tego z twarzą? 

Zobacz wideo "Top Model". Uczestnicy szli w pokazie. Zamknięto dla nich główną ulicę w Warszawie

Emil Stępień, DodaStępień obrzucił błotem Dodę, teraz nie szczędził internautki. "Widzę masywną panią"

"Top Model". Olga tłumaczy się ze swoich słów wobec Kacpra 

Olga Król z pewnością się nie spodziewała, że tak szybko pożegna się z programem. Pod przykrywką szczerości próbowała ukryć chamstwo w stosunku do kolegi z programu. Tydzień temu tłumaczyła się na Instagramie i przekonywała, że trzeba mówić pewne rzeczy wprost. Teraz przyznaje się do błędu. 

Zobacz: "Top Model". Olga tłumaczy się z ataku na Kacpra. "Innych boli to, że ktoś powie im, co myśli prosto w oczy"

Na InstaStories Olgi pojawiło się krótkie oświadczenie. Napisała w nim, że jest jej wstyd za to co powiedziała do Kacpra i ta sytuacja nauczyła ją, że czasami szczerość nie jest najlepszym rozwiązaniem. Szczególnie wtedy, gdy na oczach całej Polski bez skrupułów, wytyka się komuś jego kompleksy.  

Top Model"Top Model". Internet żyje metamorfozą Olgi Król, ale bywało gorzej

Czuję się źle z tym, co powiedziałam. Sądziłam, że szczerość jest najlepszym wyjściem z każdej sytuacji. Dziś wiem, że ważniejsza jest empatia, szacunek dla drugiego człowieka. Ta lekcja nie była przyjemna i myślę, że już na zawsze zostawi we mnie swój ślad - zaczęła.
 

Aspirująca modelka przyznała się do błędu i przeprosiła. 

Teraz mam okazję przeżywać program z zupełnie innej perspektywy - jako widz. Mam świadomość tego, że popełniłam błąd, a słowa, które wypowiedziałam powinny paść w zupełnie innym miejscu, w zupełnie inny sposób. Jedyne co mogę zrobić teraz, to przeprosić i zapewnić, że dzisiaj postąpiłabym inaczej. W programie poznałam wspaniałych ludzi i nigdy celowo nie skrzywdziłabym żadnego z nich - pisała przecząc swoim słowom sprzed tygodnia.

Fani programu byli jednak nieprzejednani wobec słów Olgi. Zwrócili uwagę, że w zeszłym tygodniu (również oglądając show z perspektywy widza) Olga twierdziła, że nie widziała nic złego w tym, co powiedziała. 

Obudziła się wtedy kiedy została spalona wśród widzów, żałosne.
Szczerość a chamstwo to różnica.
Skończyła się przygoda z "Top Model", czas na "Projekt Lady".
Szybko Ci się zmieniła perspektywa z poprzedniego tygodnia, gdzie też byłaś z perspektywy widza. Wtedy twierdziłaś, że wszystko spoko - czytamy.

Małgorzata Opczowska z synemMałgorzata Opczowska powierzyła opiekę nad synem zakonnikom

Zgadzacie się z decyzją jurorów? 

Więcej o: