"Love Island ". Andzia przewiduje, kto wróci z Casa Amor w parze. Zareagowała na kąśliwy komentarz na temat Arka

Andzia musiała pożegnać się z programem "Love Island" i już wróciła do domu. Na InstaStories zorganizowała Q&A, w którym dopytywała o wrażenia widzów po najnowszym odcinku show. Przy okazji podzieliła się swoim zdaniem i zdradziła, kto według niej opuści Casa Amor w parze. Nawiązała do zachowania Arka.

Andzia i Arek od początku czwartego sezonu "Love Island" tworzyli parę. Szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, którzy uważali, że zrobili największe postępy ze wszystkich uczestników w budowaniu relacji. Sielanka w ich związku nie trwała długo. Arek szybko zaczął snuć wspólne plany na przyszłość, czym wystraszył swoją partnerkę. Andzia zakończyła związek z islanderem i zarzuciła mu, że czuje się przez niego osaczona. Andzia pomimo odejścia śledzi losy uczestników z domu. Wyjawiła, kto według niej wróci z drugiej willi z partnerką. Przy okazji zdradziła, co myśli na temat Arka. 

Zobacz: "Love Island". Arek pocałunkiem z Laurą pokazał drugą twarz. Widzowie nie mają litości. "Typowy samiec. Otwórzcie oczy"

Zobacz wideo "Love Island". Ola podekscytowana nowymi mężczyznami. Fragment odcinka

NatsuNatsu planuje odejść z Teamu X! "Zmiany będą się działy"

"Love Island 4". Andzia przewiduje, kto wróci z Casa Amor w parze

Andzia, od kiedy opuściła willę, przygląda się poczynaniom uczestników przed własnym telewizorem. Gdy zakończyła związek z Arkiem, spadła na nią fala hejtu. Widzowie uważali, że złamała mu serce, a on od początku był wobec niej szczery i nie ukrywał swoich uczuć. Kochliwy islander znalazł pocieszenie w ramionach Oli, z którą błyskawicznie zaangażował się w związek. Jego uwagę zwróciła również Laura, z którą całował się za plecami Oli

Angelika na InstaStories zorganizowała dla fanów serię pytań i odpowiedzi, w których podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat programu. Zdradziła, że według niej tylko dwie osoby opuszczą Casa Amor w parze. Wytypowała Arka i Armando. 

Myślę, że Arek oraz Armando wrócą z nowymi dziewczynami. Pozostali wrócą sami - napisała była islanderka.

'Love Island 4'. Andzia przewiduje, kto opuści wyspę w parze'Love Island 4'. Andzia przewiduje, kto opuści wyspę w parze Fot. Instagram/ a.ksiezna

Uczestniczka zdradziła również, co myśli na temat zachowania Arka, który w ostatnim odcinku pocałował Laurę, pomimo składania obietnic Oli. Teraz mężczyzna sam musi stawić czoła negatywnym komentarzom od widzów, którym nie umknęło jego kochliwe zachowanie. Andzia zareagowała na jeden z nich, który uderza w islandera. Zdaniem internauty, mężczyzna nie zrobił progresu - "Arek tak się cofnął, że wrócił w programie do życia sprzed programu". 

No to już nie szpagaty, a skoki w dal - odpowiedziała Andzia.

Taniec z Gwiazdami. Iwona Pavlović, Kinag Sawczuk"Taniec z Gwiazdami". Kinga Sawczuk odpadła z programu. Iwona Pavlović zbulwersowana

Zgadzacie się z jej prognozami? 

Więcej o: