"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia spędziła urlop z Łukaszem? Przyznała, jak wygląda ich relacja [PLOTEK EXCLUSIVE]

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała w rozmowie z Plotkiem, jakie relacje łączą ją z Łukaszem i czy obecnie się z kimś spotyka.

Oliwia, uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", ostatnio na swoim koncie relacjonowała wypad nad morze. Na jednym z nagrań siedziała na plaży, pijąc wino i zajadając truskawki, na innym surfowała, a w tle słychać było męski głos. Zapytaliśmy się Oliwii, czy obecnie spotyka się z kimś nowym.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera? Na nagraniu słychać męski głos

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego partnera?

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w programie poznała Łukasza. Stworzyli rodzinę, na świecie pojawił się ich syn Franek, jednak pod koniec zeszłego roku para ogłosiła rozstanie. Ostatnio jednak uczestniczka dodała na InstaStories relację, która wzbudziła spore zainteresowanie jej obserwatorów. Wydawało się, że może spotykać się z kimś nowym. Zapytaliśmy ją, kto towarzyszył jej na wczasach.

Urlop spędziłam w gronie przyjaciół. To już bardzo stary temat, bo poznałam ich na studiach - tłumaczyła.

Dociekaliśmy więc dalej, bo kilka dni temu na profilu Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawiły się stare zdjęcia z Łukaszem, które najwyraźniej zostały wcześniej jedynie zarchiwizowane, a nie usunięte. Zniknął z kolei post sprzed kilku miesięcy, informujący o rozstaniu. Czy Oliwia i Łukasz wrócili do siebie?

Mamy naszego Franulkę, więc już zawsze będziemy w relacji, ale tej rodzicielskiej - przyznała Oliwia w rozmowie z Plotkiem.

Oliwia ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub...". Oliwia pije wino i zajada truskawki. Jest z nią ktoś jeszcze

Cóż, wydaje się więc, że albo Oliwia nie chce dzielić się prywatnymi szczegółami albo celowo sugeruje, że coś jest na rzeczy, bo kto chciałby mieć na swoim koncie romantyczne ujęcia w objęciach (prawie) byłego męża? 

Zobacz też: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła kolor włosów. Fani porównują ją do pewnej hollywoodzkiej gwiazdy

Więcej o: