"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła kolor włosów. Fani porównują ją do pewnej hollywoodzkiej gwiazdy

Oliwia była uczestniczką czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Jej małżeństwo z Łukaszem ostatecznie nie przetrwało próby czasu, jednak kobieta widocznie już podniosła się po rozstaniu. Nie tylko znacznie straciła na wadze, ale również zmieniła kolor włosów. Jak teraz wygląda?

Oliwia, uczestniczka czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", przeszła właśnie drobną metamorfozę, która zwróciła uwagę jej obserwatorów. Kobieta dodała zdjęcia, na których zalotnie uśmiecha się do kamery i delektuje smakiem pomarańczowego drinka.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest już jasną blondynką

Obserwatorzy jej profilu na Instagramie, zauważyli, że dziewczyna zmieniła nieco odcień swoich włosów. Niegdyś blond pukle, mają teraz chłodny, popielaty odcień.

 
Piękny kolor włosów. Pięknego dnia!
Pięknie wyglądasz w tym kolorze włosów!
Brawo. Pięknie pani wygląda - pisali zachwyceni fani.

Pewna obserwatorka zwróciła również uwagę na podobieństwo Oliwii do Ani Taylor-Joy, wcielającej się w rolę Beth Harmon w hitowym serialu 2020 roku, "Gambit królowej".

Na drugim zdjęciu wyglądasz jak dziewczyna z "Gambitu królowej" - czytamy.

Też widzicie to podobieństwo?

Oliwia i Łukasz rozwiedli się po programie

Oliwia wystąpiła w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci połączyli ją z Łukaszem, z którym od początku świetnie się dogadywała. Para zdecydowała się kontynuować małżeństwo poza programem, a kilka miesięcy po emisji na świat przyszło ich wspólne dziecko - syn Franek.

Idylla skończyła się jednak w zeszłym roku, w okolicy świąt Bożego Narodzenia para wydała oświadczenie. Poinformowali, że podjęli decyzje o rozstaniu. Oliwia od czasu rozwodu chętnie publikuje zdjęcia na których pozuje samotnie bądź ze swoim synkiem. Kobieta, prócz zmienienia odcienia swoich włosów, w ostatnim czasie również widocznie schudła, co również zauważyli uważni obserwatorzy.

Jak oceniacie metamorfozę Oliwii?

Więcej o: