"Ślub od pierwszego wejrzenia". Dlaczego nie połączono Karola i Laury? Zapytaliśmy ekspertkę [PLOTEK EXCLUSIVE]

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdzili, że są parą. Oczywiście trudno było nie zwrócić uwagi na to, że eksperci nie dobrali ich razem w eksperymencie ślubnym. Zapytaliśmy Magdalenę Chorzewską czy uważa, że psychologowie popełnili błąd.

Na to czekali wszyscy fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po wielu dniach domysłów i spekulacji potwierdziło się, że Karol i Laura są parą i nie kryją już swoich uczuć w miejscach publicznych - byli widziani w galerii handlowej, gdzie trzymali się za ręce. Dlaczego nie zostali więc połączeni ze sobą w programie? Zapytaliśmy.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o relacji Karola i Laury

Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oficjalnie potwierdzili, że są razem. Nie byli szczególnie wylewni, ale wspólnie wystosowany komunikat i informacja, że "chcą się cieszyć sobą z dala od medialnego szumu", nie pozostawiają wątpliwości. Zapytaliśmy Magdalenę Chorzewską, ekspertkę z programu, o to, co myśli o nowo nawiązanej relacji.

Bardzo się cieszę, ze ta para miała możliwość poznania się i ma szansę stworzyć związek, być może dzięki wspólnym/podobnym doświadczeniom - powiedziała Magdalena Chorzewska w rozmowie z Plotkiem.

Wcześniej eksperci wykonywali uczestnikom testy, rozmawiali z nimi - ostatecznie dobrali do siebie Maćka i Laurę oraz Karola i Igę. Jak wiadomo, zupełnie nie trafili. Czy został popełniony jakiś błąd? Okazuje się, że wyniki w ankietach pokazywały, że Laura i Karol szukają kogoś o innych cechach osobowości, ale... rzeczywistość zweryfikowała. 

Na tamten czas, kiedy dokonywaliśmy wyboru, te dwie osoby nie odpowiadały na swoje oczekiwania podane w ankietach. Jak widać, oczekiwania oczekiwaniami, a miłość nie wybiera. Życzę im jak najlepiej i cieszę się, że mają szansę na stworzenie związku.

Przyłączamy się do życzeń ekspertki i również życzymy im dużo szczęścia!

Zobacz też: Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie zostanie ojcem? Jego gest na zdjęciu z partnerką wzbudził zainteresowanie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.