"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura naprawdę są razem! Są dowody. Fani mają ich pierwsze wspólne zdjęcie!

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą. Fani mają ich pierwsze wspólne zdjęcie, które nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Na to czekali wszyscy fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po wielu dniach domysłów i spekulacji potwierdziło się, że Karol i Laura są parą. Niezbite dowody są w rękach internautów. Mają oni ich pierwsze wspólne zdjęcie. Para nie kryje już swoich uczuć w miejscach publicznych.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia". To już pewne - Karol i Laura są razem!

Para została przyłapana niczym przez paparazzi w jednej z galerii handlowych. Fanka zrobiła Karolowi i Laurze dyskretne zdjęcie, kiedy przechadzali się, trzymając się za ręce. Fotka trafiła na zamkniętą grupę na Facebooku, poświęconą programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". W komentarzach zawrzało. Plotki o tym związku krążyły w sieci od kilkunastu dni.

Fajnie, pasują do siebie. Życzę im dużo szczęścia.
A jak go widziałam w lustrze na zdjęciu u Laury, to mi mówili, żem głupia.
Pasowali do siebie od początku. Tak powinno być - napisali fani na Facebooku.

Podają także, że na instagramowym koncie Laury pojawił się kadr, na którym ktoś przyrządza dla niej pizzę. Na zdjęciu widać męskie dłonie wyrabiające ciasto. Teraz nie ma wątpliwości, że kolację dla niej przygotowywał Karol, który jest kucharzem. Fani zarzucają ekspertom złe dopasowanie par. Twierdzą, że od początku Karol i Laura pasowali do siebie pod względem osobowości. Ich przewidywania okazały się słuszne. Na razie para nie potwierdziła swojej zażyłości, a na sugestie na temat Laury, Karol odpowiadał milczeniem. Czy teraz się ujawnią? Zapewne to kwestia czasu.

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zabrała synów na Paradę Równości. W komentarzach zawrzało. "Z tym maluszkiem w taki upał?!"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.