Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem?! Fani mają dowody

Uczestnicy piątej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" stali się już pełnoprawnymi celebrytami, a każdy ich krok obserwują dociekliwi internauci. Teraz głośno zrobiło się o rzekomym romansie, który połączył Laurę i Karola. Poniżej przedstawiamy dowody, świadczące o łączącej ich zażyłości.

Kilka tygodni po emisji ostatniego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" wiemy już, że tylko jedna para wytrwała w małżeństwie. Iza i Kamil chętnie dzielą się fragmentami wspólnego życia na social mediach, a inni uczestnicy programu, których eksperckie wybory nie do końca usatysfakcjonowały, szukają miłości poza małżeństwem.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Laura i Karol podejrzewani o romans

Ostatnio gorąco zrobiło się wokół Laury i Karola. Uczestnicy ostatniej edycji programu są podejrzewani o romans! Dowodów nie brakuje. Para widziana była w miejscu publicznym, o czym donoszą czujni fani formatu.

Są razem, spotkałam ich wczoraj.
Laura i Karol, tak?
Tak. - takie komentarze możemy znaleźć w sieci, pod informacjami na temat rzekomego romansu Karola i Laury.

Czy Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" odbija się w telewizorze Laury?

Niektórzy postanowili też poszukać głębiej i zaczęli analizować zdjęcia Laury. Szczególną uwagę internetowych detektywów przykuła fotografia kobiety z psem. Laura pozuje na tle telewizora, w którym odbija się tajemnicza postać. Internauci dopatrzyli się w konturach postury Karola.

Ponadto czujni obserwatorzy zauważyli jeszcze jeden detal, który świadczyć może o miłosnej relacji Laury i Karola. Były partner Igi szczególną atencją obdarza kobietę w świecie wirtualnym i obserwuje jej instagramowy profil z dwóch kont!

Karol obserwuje Laurę z dwóch swoich kont. Nikogo innego w ten sposób nie dodał - czytamy dalej w internetowym śledztwie.

Przekonują Was te dowody znalezione przez internetowych detektywów, czy może uważacie całą sprawę za naciąganą i nie wierzycie w romans Laury i Karola? Czekamy na Wasze opinie!

Więcej o: