"Ślub od pierwszego wejrzenia". Fani pytają Karola o Laurę. Mężczyzna nie pozostawił ich bez odpowiedzi

Karol i Laura nie znaleźli miłości w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", jednak wierni fani formatu donoszą, że po programie się w sobie zakochali. Internauci zadręczają Karola pytaniami o Laurę, a ten niczego nie potwierdza. Niczemu też nie zaprzecza. Coś jest na rzeczy?

Karol i Laura to uczestnicy piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  W tej odsłonie randkowego show jedynie jedna para nadal rozwija swoją znajomość. Iza i Kamil coraz śmielej mówią o wspólnej przyszłości i decydują się na coraz poważniejsze kroki. Eksperci pomylili się przy doborze dwóch pozostałych par - Karol i Iga rozstali się jeszcze w programie, natomiast Laura i Maciek co prawda walczyli o swoje małżeństwo nieco dłużej, ale finał ich znajomości był podobny.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol i Laura nie znaleźli miłości w programie

Od emisji ostatniego odcinka "Ślubu…" minęło już kilka tygodni, a piąty sezon nagrywany był w zeszłym roku. Po tym czasie uczestnicy, którzy nie znaleźli miłości w programie, zdążyli już nawiązać nowe, bardziej obiecujące znajomości. Ostatnio Maciek, były partner Laury, jasno zasugerował, że spotyka się z nową partnerką. Gorąco zrobiło się również wokół Karola i Laury, którzy są podejrzewani o romans. Widzowie widzieli ich we Wrocławiu na wspólnym spacerze, a internauci przeprowadzili wnikliwe śledztwo, o którym pisaliśmy niedawno.

Temat rzekomego związku Karola i Laury podłapali jego obserwatorzy na Instagramie. Pod zdjęciem mężczyzny z młodą kuzynką, followersi byli bardzo dociekliwi.

Dawaj fotę z Laurą!
A gdzie Laura? - czytamy pod zdjęciem Karola.
 

 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol odpowiada na pytania o Laurę

Mężczyzna polubił komentarz obserwatorek i postanowił niejednoznacznie zmierzyć się z zadanymi pytaniami. W odpowiedzi wysłał emotikonę przedstawiającą mężczyznę rozkładającego ręce w geście bezsilności.

Wygląda na to, że Karol nie ma zamiaru twardo zaprzeczać doniesieniom, ale też nie ma ochoty na ujawnianie ewentualnego związku. Wybrał więc metodę zabawy w ciuciubabkę, jak daleko uda mu się dojechać na tej tajemniczości?

Więcej o: