Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ponownie zostanie ojcem? Jego gest na zdjęciu z partnerką wzbudził zainteresowanie

Adam z czwartego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" układa sobie życie z partnerką. Właśnie opublikował wspólne zdjęcie. Fani pytają o drugie dziecko, zaś Irmina... nie zaprzecza.

Adam Miciak ze "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" opublikował na Instagramie fotografię z partnerką. Podpisał ją romantycznymi słowami piosenki Krzysztofa Krawczyka.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
"Bo jesteś Ty/Cóż więcej mógłbym chcieć?/Bo jesteś tu/I proszę zostań już."

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam Miciak z partnerką spodziewają się dziecka?

Na zdjęciu zrobionym na Starym Mieście w Warszawie Adam i jego partnerka pozują z uśmiechem na ustach. Zainteresowanie internautów wzbudził fakt, że mężczyzna trzyma rękę na brzuchu Irminy. Kilka osób zadało pod postem pytanie, czy ten kadr oznacza, że para spodziewa się dziecka. Okazuje się, że domysły internautów mają bardzo wiele wspólnego z prawdą.

No i pięknie, ale czy patrząc na to foto mamy zrozumieć, że oczekujecie potomka? - spytał jeden z internautów
 


Adam nie skomentował wpisów fanów. Jednak jego narzeczona zareagowała na nie uśmiechem, a nawet skomentowała zagadkowo jeden z nich.

Nooo różnie to bywa - napisała partnerka Adama, pod innym komentarzem dodała również emotkę z napisem "Soon" i uśmiechem.

Para ma już jedno dziecko - córkę, która niedawno obchodziła urodziny. Adam na początku czerwca pochwalił się zdjęciami z imprezy urodzinowej dziewczynki. Jak widać, bohater czwartego sezonu show TVN-u układa sobie życie rodzinne. 

Internauci przestają już wypominać Adamowi relację z Joanną Lazar, którą poślubił w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Zostali dobrani przez ekspertów i poznali się dopiero w dniu ceremonii. Widzowie nie wróżyli parze szczęśliwego finału. I mieli rację. 

Para rozstała się, a na jaw wyszło, że mężczyzna ma partnerkę i spodziewają się dziecka. Adam zmierzył się po programie z ogromnym hejtem ze strony internautów, którzy w większości popierali Asię i stawali po jej stronie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.