"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna twierdzi, że Adam zasłużył sobie na krytykę. Nie wytrzymał i zaatakował ją. Ostra reakcja!

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna poruszyła temat Adama w mediach. Wyznała, że uważa, że zasłużył na krytykę. Były mąż nie wytrzymał. Zaatakował ją na Instagramie: Nie potrafisz sobie ułożyć życia.

Joanna i Adam wzięli udział w czwartym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" emitowanym na antenie TVN-u. Zostali dobrani przez ekspertów i poznali się dopiero w dniu ceremonii. Widzowie od samego początku przeczuwali, że ten związek nie przetrwa, a uczestnicy dawali ku temu wiele powodów. Joanna była zdystansowana, a Adamowi nie zależało na pogłębianiu relacji z żoną. Eksperyment z ich udziałem oczywiście się nie udał.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna wyznała, że Adam zasłużył sobie na krytykę

Para już podczas kręcenia ostatnich odcinków programu unikała kontaktu. Po zakończeniu nagrań Joanna i Adam mogli w końcu zająć się sobą i własnym życiem. Mężczyzna szybko znalazł nową partnerkę, z którą ma już dziecko. Joanna natomiast wykorzystuje swoją popularność i chętnie udziela wywiadów mediom. W rozmowie z "Party" zapytana o to, czy współczuje byłemu mężowi fali hejtu, która na niego spadła, nie owijała w bawełnę.

Trochę sobie na to zasłużył - oznajmiła krótko.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam miażdży byłą żonę na Instagramie

Zirytowany Adam po obejrzeniu materiału nie wytrzymał. Zaatakował Joannę na Instagramie. Nie chce, żeby była żona nadal poruszała w mediach jego temat.

Joanno! Jeżeli chodzenie do plotkarskich pisemek i portali sprawia Tobie przyjemność, to proszę bardzo, chodź. Wiedz jedno. Ja sobie nie życzę, abyś wypowiadała się więcej na mój temat. Ja zakończyłem udział w programie z dniem ostatnich nagrań i nie mam zamiaru czytać i słuchać po prawie dwóch latach tych bredni. Ja mam ciekawe i szczęśliwe życie i to jest najważniejsze i nie wracam do tego, co było kiedyś. Jeśli ty tak nie masz, nie potrafisz sobie ułożyć życia i czerpać z niego jak najwięcej, to współczuję - napisał.
 

Uczestnik przy okazji wyciągnął i programowe brudy. Zażądał, by Joanna powiedziała prawdę o "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

Jeszcze jedno. Jak już tak lubisz spacerować po tych wszystkich plotkarskich mediach, to zamiast wypowiadać się o mnie, poopowiadaj, jak to było naprawdę. Ile kłamstwa i ustawień było podczas całego tego show. Telewizja pokazała to, co chciała pokazać i każdy rozsądny człowiek o tym wie - dodał.

Na końcu Adam odniósł się do wszystkich, którzy go krytykowali i zaapelował do Joanny, by w końcu zajęła się sobą.

Moja osoba została pokazana tak, jak została. Trudno. Jak widać, przeżyłem te wszystkie wypociny ludzi niskiego poziomu, którzy odwagą błyszczą tylko przed klawiaturą w domowym zaciszu, ale nic nie dzieje się bez przyczyny i tyle w temacie. Dlatego Joanno... Jesteś już dorosła, zajmij się sobą i bądź szczęśliwa - zakończył.

No cóż... Ostro.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.