"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz znów są parą? Fani mają dowody i to nie byle jakie. "Też to zauważyłam!"

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" są przekonani, że Oliwia i Łukasz znów są razem. Na specjalnych grupach w social mediach nie brakuje dowodów.

Oliwia i Łukasz byli uczestnikami czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para zakochała się na planie show, a widzowie wróżyli jej świetlaną przyszłość - tym bardziej, że w maju 2020 roku na świecie pojawiło się jej pierwsze dziecko. Niestety, kilka miesięcy później drogi tych dwoje się rozeszły, jednak fani mają dowody na to, że być może nie wszystko jeszcze stracone.

Zobacz wideo Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera?

Sylwia BombaSylwia Bomba zapewnia, że nigdy się nie rozbierze publicznie

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz znów są parą? Fani mają dowody i to nie byle jakie. "Też to zauważyłam!"

Widzowie są przekonani, że Oliwia i Łukasz dali sobie kolejną szansę. Świadczyć o tym mają zmiany w mediach społecznościowych uczestników czwartej edycji programu. Na grupach fanowskich pojawiają się coraz to nowsze dowody.

Na Instagramie Oliwii z poprzedniej edycji wróciły zdjęcia z Łukaszem i zniknął post o rozstaniu z nim - pisze jedna z fanek.
Wczoraj też to zauważyłam! - dodała kolejna.
Może dali sobie szansę - spekulowali inni.

Biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia, to wszystko wskazuje na to, że po rozstaniu w 2020 roku Oliwia wcale nie usunęła zdjęć z Łukaszem, a jedynie je zarchiwizowała. Teraz je przywróciła i znów są dostępne na jej tablicy na Instagramie. Mało tego, faktycznie post o rozstaniu zniknął.

Stanisław Rozenek / Małgorzata Rozenek-MajdanSyn Małgorzaty Rozenek był na Paradzie Równości. Wprost napisał o swojej orientacji

Przypomnijmy, Oliwię i Łukasza połączyło uczucie na planie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para miała wzloty i upadki, jednak postanowiła kontynuować relację po zakończeniu show. Kiedy kamery zniknęły z ich życia, zamieszkali razem, a w maju 2020 roku doczekali się syna, Franka. O rozstaniu poinformowali zaledwie kilka miesięcy później - w grudniu tego samego roku.

Więcej o: