"You can dance" w TVP. Czym będzie różnić się od wersji konkurencji? Duże zmiany

Taneczny program "You can dance" powraca na ekrany, a format przejmuje TVP. Nie będzie jednak wyglądał tak, jak wcześniej. Stacja szykuje sporo zmian.

Taneczny program "You can dance" jeszcze w tym roku powróci na ekrany telewizorów. Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, format został przejęty przez TVP. Teraz Telewizja Polska chce nieco zmodyfikować program i wprowadzić w nim znaczące zmiany. Taneczne castingi mają ruszyć już w czerwcu i odbędą się w: Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku i Lublinie.

Katarzyna Cichopek. Maciej Kurzajewski"Pytanie na śniadanie" zaliczyło wpadkę. Poszło o "jedzenie dziecka"

Zobacz wideo Klara Lewandowska oceniła taniec rodziców na TikToku

"You can dance" w TVP w nowej odsłonie. Co się zmieni?

Zmiany będą bardzo duże. Począwszy od nazwy, po regulamin uczestnictwa. Podczas emisji w TVN program nosił nazwę "You can dance - po prostu tańcz". Teraz będzie się nazywał "You can dance - nowa generacja". Jednak największa zmiana dotyczy wieku uczestników. Okazuje się, że program będzie skierowany do dzieci, a nie tak jak kiedyś - tancerzy od 16. roku życia. Obecnie wziąć udział w castingach mogą dzieci w wieku 8-13 lat. Widać więc, że Telewizja Polska, po sukcesie programu "The Voice Kids", stawia na więcej młodych uczestników na ekranie. Nagroda dla zwycięzcy, czyli najlepiej tańczącego dziecka w Polsce, będzie na tym samym poziomie co przed laty. Tancerz, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma 100 tysięcy złotych.

 

Meghan Markle pojawiła się w zwiastunie serii dokumentalnej z udziałem księcia Harry'egoMeghan Markle w koszulce i dżinsach na nagraniu z domu. Pojawi się w serialu

Nagrania mają być realizowane od końca września do listopada 2021 roku. Program powinien zostać wyemitowany na jesieni. Nie jest jeszcze pewne, kto zasiądzie w jury, jednak od dłuższego czasu jako pewnik wymienia się Agustina Eggurolę oraz Idę Nowakowską, którzy już współpracują z TVP przy programie "Dance Dance Dance". Pierwszy casting odbędzie się już 9 czerwca. Każdy z nich potrwa dwa dni i będzie składał się z dwóch części. W pierwszy dzień odbędzie się precasting, w drugi - casting jurorski dla tych, którzy się zakwalifikują. Poniżej zamieszczamy daty i miejsca wszystkich castingów do programu.

9 czerwca - Szczecin, Teatr Lalek Pleciuga, pl. Teatralny 1

12 czerwca - Gdańsk, Gdański Teatr Szekspirowski, ul. Wojciecha Bogusławskiego 1

17 czerwca - Katowice, Teatr Śląski, Rynek 10

20 czerwca - Wrocław, Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35

23 czerwca - Lublin, Centrum Spotkania Kultur, pl. Teatralny 1

29 czerwca - Warszawa, Teatr Polski, ul. K. Karasia 2

Więcej o: