"You Can Dance" znowu pojawi się antenie? Nad programem pracuje... TVP

Pamiętacie telewizjny program taneczny "You can dance"? Jak wynika z informacji, które trafiły do mediów, trwają prace nad przywróceniem formatu. Tym razem jednak show pojawi się na antenie TVP.

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że firma Endemol Shine Polska zaczęła prace nad nową edycją formatu  "You Can Dance". Ruszyły już nawet poszukiwania nowych uczestników show. 

Zobacz wideo Kontuzja na planie "Dance dance dance"

Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska zamieściła wzruszające kadry ze szpitala. Chwyta za serce

"You Can Dance" wróci do telewizji?

Jak wynika z dostępnych informacji produkcją programu ma zająć się TVP i prawdopodobnie trafi on do jesiennej ramówki stacji. Ruszyły już nawet castingi - aby wyrazić chęć udziału do "So You Think You Can Dance" trzeba być pomiędzy 16. a 30. rokiem życia. Zgłoszenia do projektu uzdolnionych tanecznie osób przyjmowane są za pośrednictwem strony endemolshine.pl.

Nie wiadomo jeszcze, kto zasiądzie w jury nowego programu TVP. Przypominamy, że w ostatniej edycji programu na kanale TVN w skład jurorski wchodzili m.in. Agustin Egurrola, Michał Piróg, Weronika Marczuk, Maciej Florek i Ida Nowakowska. Prowadzącą była w pierwszych edycjach Kinga Rusin a następnie Patricia Kazadi. Zarówno Agustin Egurrola, jak i Ida Nowakowska pracują obecnie w TVP, zatem ich ewentualna obecność w nowym formacie nie powinna być dla nikogo zaskoczeniem. Pojawiają się także spekulacje, jakoby "You Can Dance" miało zastąpić trwające obecnie "Dance Dance Dance".

Uczestnictwem w "You Can Dance" może pochwalić się wielu obecnie popularnych tancerzy z różnorakich programów telewizyjnych. Sama Ida Nowakowska również tam występowała, podobnie Tomasz Barański czy Anna Bosak.

Ewa FarnaEwa Farna w środku nocy obcina włosy. Zainspirowała się Mariną

Przypominamy, że program "You Can Dance - Po prostu tańcz!" można było oglądać od września 2007 do czerwca 2012 oraz od marca 2015 do maja 2016 roku w stacji TVN. W sumie powstało dziewięć edycji show.

Więcej o: