"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie rozczarowani doborem par nowej edycji. "Tragedia, chyba ktoś rozum postradał"

Pary w piątym sezonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostały już dobrane. Przedpremierowy odcinek pojawił się na razie na Playerze i już wzbudził sporo emocji. Nie brakuje komentarzy, że uczestnicy zostali źle dobrani.

Najnowsza edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ledwo co wystartowała, a już jest o niej wyjątkowo głośno. I chodzi nie tylko o wybór uczestników, ale też problemy z emisją odcinków. Widzowie wyczekiwali piątego odcinka, w którym mieli poznać pary, a tymczasem mogli zobaczyć jedynie kilkanaście scen niepublikowanych materiałów z wieczorów panieńskich, przygotowań do ślubów czy przyjazdów na miejsce ceremonii. W sieci zawrzało, aż platforma Player.pl wydała oświadczenie i tłumaczyła, że przesunięcie premiery odcinka jest spowodowane przez trudności produkcyjne.

Izabela ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'Znamy pary w "Ślubie..."! Nie brakuje rozczarowań. "Bardziej podobają mi się brunetki"

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Magdalena Chorzewska odpowiada na pytania o program

Widzowie zaskoczeni doborem par

W końcu na Playerze pojawił się przedpremierowy odcinek, który w telewizji zostanie wyemitowany dopiero za kilka dni. Wierni fani programu już mogą poznać pary obecnej edycji, a także ich ceremonie zaślubin. Eksperci następująco dobrali w pary uczestników - Iga jest z Karolem, Laura z Maciejem, a Izabela z Kamilem.

Poznawanie męża lub żony dosłownie na chwilę przed ślubem jest ryzykowne, więc nic dziwnego, że uczestnicy byli nieco zaskoczeni i mieli mieszane uczucia, kiedy zobaczyli, z kim wejdą w związek małżeński. Co ciekawe, również widzowie nie kryją zdziwienia. W sieci nie brakuje komentarzy fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy uważają, że w obecnej edycji pary zostały wyjątkowo źle dobrane.

Tragedia, chyba ktoś rozum postradał  - tak skrzywdzić dwie pary.
W tej edycji to "eksperci" lub producenci przeszli samych siebie. Chyba sobie jaja robią z tymi dwoma parami, z naciskiem na jedną z nich.
Im się chyba coś pomyliło. To nie wypali. Zupełnie do siebie nie pasują. Inny świat.
Obstawiam, że asystent reżysera, pan z cateringu lub ktoś inny nieopatrznie zrzucił te koperty ze stołu i w pośpiechu układał "tak jak było", no ale nie całkiem się udało i nastąpiła zamiana żon - czytamy na Facebooku programu.

Widzieliście już ten odcinek? Jakie macie odczucia?

***

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!