Izabela ze "Ślubu..." naczytała się hejtów. "Gruba, paskudne ramiona, paskudny tatuaż". Zwróciła się do komentujących. "Każdy będzie zablokowany"

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko przekonała się, że popularność to nie tylko blaski, ale i cienie. Uczestniczka nowej edycji zetknęła się z hejtem i nie ukrywa, że nie zamierza tego tolerować.

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością i nie brakuje chętnych, którzy chcą poznać swoje żony i mężów tuż przed ołtarzem. Uczestnicy jednak szybko przekonują się, że popularność, którą zyskują w show nie zawsze ma swoje dobre strony. Część z nich musi zmagać się z hejtem.

Agnieszka i Wojtek 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek zdradzają szczegóły produkcji

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela o hejcie

Izabela, uczestniczka piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", została dość ciepło przyjęta przez widzów. Szybko przekonała się, że w mediach społecznościowych może przeczytać o sobie nie tylko pozytywne komentarze, ale też krytykujące i hejtujące ją treści. Poszło o wygląd Izabeli. Choć początkowo nie zwracała uwagi na zaczepne komentarze, to w końcu zabrała głos i opublikowała na swoim profilu wpis, w którym odniosła się do negatywnych słów na jej temat.

Iza przyznała, że już od kilku dni planowała opublikować post, ale chciała sobie wszystko poukładać w głowie i nieco ochłonąć. Nie ukrywa, że jest jej przykro, czytając niepochlebne opinie na swój temat, zwłaszcza, że sporo z nich jest pisanych przez inne kobiety.

Pisząc gruba, brzydka, grube uda, paskudne ramiona, paskudny tatuaż, szpetne brwi to tylko kilka słów wyjętych z tego, co niektórzy wypisują. Nie wiem, czy to zagrywka hejterów czy celowa prowokacja! Ale wiecie co drodzy hejterzy, powiem Wam jedno! Ja siebie w pełni akceptuję taką, jaką jestem! I nie mam z tym problemu, że mam grube uda czy nieładne ramiona. Jestem taka, jaka jestem i dziękuję Bogu za to, że jestem zdrowa, za to, że mam dach nad głową, za to, że mam cudowną prace, w której się spełniam i za to, że mam tak wspaniałą mamę i przyjaciół - napisała.

Anita ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita ostrzega nowych uczestników

W dalszej części wpisu zwróciła uwagę na to, że choć ona stara się nie przejmować hejtem, to są osoby, które mogą bardzo źle zareagować na zbędną krytykę. Dodała jednak, że będzie usuwać negatywne treści ze swojego profilu.

Zanim ktoś napisze komentarz, niech się najpierw zastanowi sam nad sobą i pomyśli nad tym, że może sprawić drugiej osobie przykrość. Są osoby, które sobie poradzą z hejtem, ale są też tacy, którzy sobie z tym nie radzą. Ja jestem osobą, która nie toleruje takiego zachowania i sama w taki sposób się nie zachowuję. Wręcz przeciwnie trzeba z tym walczyć, bo dziś ludzie myślą, że mogą wszystko, wolność słowa niektórym poprzewracała w głowach. Wiec moi drodzy hejterzy - każdy z Was będzie zablokowany na moim profilu, a komentarz będzie usuwany! Ponieważ ja takiego zachowania nie toleruję! I głośno o tym informuję! - wyjaśniła.
 

Z podobnymi komentarzami na swój temat zetknęła się także Iga. Ona podobnie do koleżanki z programu nie zamierza tolerować zachowania hejterów i także dodała o tym wpis. Więcej o tym poniżej:

Iga 'Ślub od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga mierzy się z hejtem widzów