Książę Harry i Meghan Markle u Oprah Winfrey. Gdzie obejrzeć wywiad w Polsce?

Książę Harry i Meghan Markle udzielili wywiadu legendarnej Oprah Winfrey. Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć rozmowę w Polsce?

Wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle z udziałem Oprah Winfrey bije rekordy popularności na całym świecie. Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć go w Polsce? Okazuje się, że nie jesteśmy skazani wyłącznie na YouTube'a lub płatne emisje.

Zobacz wideo Rodzina królewska świętowała urodziny królowej

Księżna Kate, Meghan MarkleKsiężna Kate doprowadziła Meghan Markle do płaczu! "Przeprosiła"

Wywiad Oprah Winfrey z Meghan Markle i księciem Harrym

Meghan Markle i książę Harry udzielili wywiadu legendarnej Oprah Winfrey. To właśnie podczas tej rozmowy para ujawniła szczegóły odejścia z rodziny królewskiej. Dowiedzieliśmy się m.in. o myślach samobójczych Megan Markle, problemach rodziny królewskiej z kolorem skóry małego Archiego, relacji Harry'ego z ojcem księciem Karolem czy relacji księżnej z królową Elżbietą II

Para w wywiadzie zdradziła także płeć swojego drugiego dziecka. Tym razem będzie to - jak ujawniono w rozmowie - dziewczynka. Przypomnijmy, że para pobrała się w 2018 roku i obecnie wychowuje w Kalifornii syna Archiego. 

Meghan i Harry ogłosili na początku 2020 roku, że zamierzają wycofać się z obowiązków i zacząć prowadzić bardziej prywatne życie, bez nieustannej obserwacji ze strony mediów. Jedną z głównych decyzji miała być przesadna ingerencja tabloidów w ich życie. Po emisji wywiadu okazuje się, że to tylko wierzchołek góry lodowej problemów, z jakimi musiała zmagać się para pełniąc obowiązki związane z byciem członkami rodziny królewskiej.

Oprah Winfrey, książę Harry, księżna MeghanMeghan i Harry przechytrzyli dwór. Pobrali się trzy dni przed oficjalnym ślubem!

Gdzie i kiedy obejrzymy wywiad Oprah z Meghan i Harrym w Polsce?

"CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym" z udziałem Oprah Winfrey w roli prowadzącej rozmowę z księciem Harrym i księżną Sussexu Meghan Markle zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 marca o godzinie 20.30 na antenie TVN24. Zachęcamy również do przeczytania naszego podsumowania głośnego wywiadu.