"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski zaliczył wpadkę. Wyraz twarzy jurora był bezbłędny

Czwarta edycja "The Voice Kids" nabiera tempa. W piątkowym odcinku nie zabrakło emocji, wzruszających występów i... wpadki Dawida Kwiatkowskiego.

"The Voice Kids" znów zaskoczył widzów. To już czwarta edycja show, które co sezon przyciąga przed telewizory rzesze fanów muzyki. W piątek mogliśmy zobaczyć kolejne Przesłuchania w Ciemno, w których nie zabrakło emocji. Na scenie pojawiła się m.in. 12-letnia Wiktoria Kasprzyk, która do złudzenia przypomina zwyciężczynię pierwszej edycji, Roksanę Węgiel. Swoją wrażliwością urzekła też 14-letnia Martyna Majda, a wpadkę zaliczył Dawid Kwiatkowski. 

Zobacz wideo

Duncan Laurence wygrał Eurowizję.Eurowizja 2021. Jak będzie wyglądała podczas pandemii? Są trzy scenariusze

"The Voice Kids". Dawid Kwiatkowski zaliczył wpadkę

Zabawną wpadkę podczas Przesłuchań w Ciemno, które Telewizja Polska wyemitowała w piątkowy wieczór, zaliczył Dawid Kwiatkowski. W pierwszej części programu na scenie pojawił się ośmioletni Tymek. Chłopiec zaskoczył wszystkich całkowitym brakiem tremy.

W ogóle się nie stresuję.  Trzeba być sobą - powiedział Tymek.

Niestety, chłopiec nie odwrócił żadnego fotela. Z kolei jego stylówka i bujna fryzura z kucykiem najwyraźniej nieco zmyliły jurora, który zwrócił się do niego, jak do dziewczynki. Wcześniej ośmiolatek krzyknął do jurorów: Proszę nie wychylać się za burtę!

Skoro zabraniasz, to my się nie wychylamy. Mówię: dobra, jak powiedziała, to siadam. Jak masz na imię? - powiedział Dawid Kwiatkowski.

Chłopiec się przedstawił, a Dawid Kwiatkowski na chwilę oniemiał. Wyraz twarzy jurora był bezbłędny.

 O, kurczę! - skwitował Dawid.

Sytuację uratowali pozostali jurorzy, którzy nie szczędzili Tymkowi komplementów.

Chłopie, ale ty masz ogień - skomentował szybko Baron.
 

"The Voice Kids". 14-letnia Martyna odwróciła wszystkie fotele

W piątkowym odcinku "The Voice Kids" nie brakowało też wzruszeń. Przed jurorami wystąpił m.in. Adam Adamczuk ze Szczawnicy, którego kilka lat temu porzuciła mama. Swoją wrażliwością urzekła też 14-letnia Martyna Majda. Poza muzyką nastolatka kocha chemię i już teraz wie, czego oczekuje od życia.

Nie mam jednego marzenia, chcę w przyszłości po prostu się cieszyć. Większość ludzi, jak pracuje, jest smutna i zabiegana. Ja chcę się cieszyć z tego, co robię - powiedziała Martyna.

Dziewczyna zaśpiewała utwór "Sign Of The Times" Harry’ego Stylesa i odwróciła wszystkie fotele. Ostatecznie trafiła pod skrzydła Tomsona i Barona. 

 

Zwycięzcy "The Voice Kids"

"The Voice Kids" jest trampoliną do kariery dla wielu utalentowanych dzieciaków. W show Telewizji Polskiej biorą udział młodzi wokaliści w wieku od 8 do 15 lat. W tym sezonie w fotelach jury zasiadają Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

Książę Harry, książę GeorgeKsiążę Harry złamał serce księciu George?owi. Ten sprawia przykrość rodzicom

Po wygranej w "The Voice Kids" oszałamiającą karierę zrobiła zwyciężczyni pierwszej edycji, Roksana Węgiel. Młoda artystka w 2018 roku wygrała Eurowizję Junior, a jej piosenki są codziennie puszczane w radiu. Śladami Roxie poszła Vigi Gabor, która po zwycięstwie w drugiej odsłonie programu również święciła triumfy podczas konkursu Eurowizji w 2019 roku. Trzeci sezon "The Voice Kids" należał natomiast to Marcina Maciejczaka z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.