Finał "The Voice Kids" za nami. Znamy zwycięzcę trzeciej edycji programu

Trzecia edycja "The Voice Kids" przechodzi do historii. W sobotnim odcinku triumfował Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

"The Voice Kids" wykreował wiele znanych gwiazd. Zwyciężczyni pierwszej edycji, Roksana Węgiel i finalistka drugiej edycji, Viki Gabor, są obecnie najpopularniejszymi piosenkarkami w kraju. Liczba fanów wzrasta z dnia na dzień, a bilety na koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Czy ich losy podzieli również zwycięzca trzeciej edycji muzycznego show? No właśnie. Kto nim został?

Zobacz wideo

"The Voice Kids" - wyniki finału

W sobotę wieczorem w Warszawie odbył się finał trzeciej edycji "The Voice Kids". W drugiej części zmierzyło się ze sobą trzech najlepszych uczestników z drużyny Cleo, Tomsona i Barona oraz Dawida Kwiatkowskiego. Widzowie zdecydowali, że zwycięzcą został Marcin Maciejczak z drużyny tego ostatniego. 

Triumfator nie krył łez wzruszenia. Śpiewając finałową piosenkę płakał. Przypomnijmy, Marcin zmierzył się w finale z Hanią Sztachańską i Natalią Kawalec

"The Voice Kids" - finał

Finał podzielony był na trzy części. Dwie były nagrane wcześniej. W pierwszej dziewięcioro uczestników zaśpiewało nowe covery, a każdy z trenerów wytypował do ścisłego finału tylko jednego. Cleo, Dawida oraz Tomsona z Baronem reprezentowali kolejno: Natalia Kawalec, Maciej Maciejczak i Hania Sztachańska. To oni razem ze swoimi trenerami zaśpiewali w duecie w drugiej części finału. Trzecia część była emitowana ze studia w Warszawie. Gośćmi specjalnymi byli m.in Viki Gabor i Alicja Szemplińska.

Jak oceniacie wyniki finału? Większego zaskoczenia chyba nie było. Marcin od początku był faworytem. Życzymy powodzenia! 

CW

Więcej o: