"The Voice Kids". 12-letnia Wiktoria wygląda i śpiewa jak Roksana Węgiel. Jurorzy w szoku

W najbliższym odcinku "The Voice Kids" na scenie pojawi się 12-letnia Wiktoria Kasprzyk, uczestniczka do złudzenia przypominająca zwyciężczynię pierwszej edycji. Roksana Węgiel ma sobowtóra?

W pierwszych odcinkach "The Voice Kids" nie zabrakło emocji. Tego samego widzowie mogą spodziewać się po kolejnych przesłuchaniach w ciemno, które Telewizja Polska wyemituje w najbliższy piątek. Tym bardziej, że na scenie pojawi się uczestniczka, która będzie do złudzenia przypominać Roksanę Węgiel. 12-letnia Wiktoria Kasprzyk odwróci wszystkie fotele. Jurorzy będą w szoku.

Izabela Trojanowska z córkąTrojanowska chwali się córką. Roxana ma 30 lat i wygląda jak kopia mamy sprzed lat

"The Voice Kids". Roksana Węgiel ma sobowtóra? Poznajcie Wiktorię Kasprzyk

Jedną z uczestniczek czwartej edycji "The Voice Kids" będzie Wiktoria Kasprzyk, która na scenie zaśpiewa utwór "Hold My Hand" z repertuaru Jess Glynne. Już po kilku wyśpiewanych taktach wszyscy trenerzy odwrócą swoje fotele i ze zdumieniem będą przecierać oczy.

Ona wygląda jak Roksana! - krzyknie Dawid Kwiatkowski

Roksana Węgiel jest zwyciężczynią pierwszej edycji "The Voice Kids". Młoda artystka szturmem zdobyła serca fanów. Po programie jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Jako 13-latka wygrała Eurowizję Junior 2018.

Trenerzy, którzy dobrze znają Roxie, stwierdzą w programie, że nowa uczestniczka jest jej sobowtórem. Wiktoria przypomina ją jednak nie tylko z wyglądu. 

Mam déjà vu. Masz głos tak samo potężny - przyznał Tomson.

Julia Wieniawa pokazała salonJulia Wieniawa pokazała bardzo drogi salon. Luksusowe dodatki robią wrażenie

Ruszasz się i śpiewasz jak ona - dodał Baron. 

Zobaczcie zapowiedź występu Wiktorii Kasprzyk:

Zobacz wideo "The Voice Kids" - zapowiedź występu Wiktorii Kasprzyk

Którą drużynę wybierze Wiktoria Kasprzyk? Przypomnijmy, że Roksana Węgiel, do której porównywana jest 12-latka, współpracowała z Edytą Górniak, której nie ma już w programie. O tym, co zrobi młoda wokalistka, przekonamy się w najbliższy piątek o godzinie 20.30 w TVP2.