Nowy nabytek w "The Voice Kids". Jan Dąbrowski rezygnuje, zastąpi go 13-letni Oliwier Szot

Już w przyszłą sobotę startuje czwarta edycja "The Voice Kids". Zajdą jednak duże zmiany wśród osób prowadzących. Koperty będzie rozdawał były uczestnik show - Oliwier Szot, zaś poza programem znalazł się youtuber, Jan Dąbrowski.

"The Voice Kids" z czwartą edycją pojawi się na ekranach telewizorów w sobotę 27 lutego. Młode talenty wokalne zaprezentują się przed jurorami: Cleo, Dawidem Kwiatkowskim, Baronem i Tomsonem. Zmiany natomiast zajdą wśród osób prowadzących show. Znany już fanom programu Jan Dąbrowski odchodzi z zespołu. Do tej pory pełnił rolę współprowadzącego, u boku Antoniego Scardiny. Wspólnie zapowiadali i komentowali zmagania uczestników. Janek był również osobą, która jako pierwsza spotyka się z kandydatami na gwiazdy. Wspólnie z ekipą TVP jeździł i wręczał zaproszenia na castingi. W związku z jego rezygnacją, producenci zastąpili Dąbrowskiego kimś jeszcze młodszym.

The Voice Kids"The Voice Kids" 4. Ważna zmiana dla widzów. Kiedy premiera w TVP?

Jan Dąbrowski już niedługo przywita na świecie kolejne dziecko

Aktualnie Jan ma też do spełnienia bardzo ważną rolę w życiu prywatnym. 24-letni prezenter i youtuber po raz kolejny przywita na świecie dziecko. Ze swoją dziewczyną oczekują narodzin drugiej córki, o czym poinformował fanów na Instagramie.

Już niedługo przewaga kobiet w domu się zwiększy - z 2:2, do 3:2.
 

Kim jest nowy korespondent "The Voice Kids"?

Miejsce Jana Dąbrowskiego zajmie Oliwier Szot, który zdobył popularność dzięki uczestnictwu w drugiej edycji "The Voice Kids". Jego występ na castingu z piosenką "Ulepimy dziś bałwana" przekonał wszystkich jurorów i cały czas bije rekordy oglądalności na YouTube. Chłopiec wybrał wówczas drużynę Dawida Kwiatkowskiego.

'The Voice Kids'Finał "The Voice Kids" za nami. Znamy zwycięzcę trzeciej edycji programu

Oliwier ma swoich wiernych fanów na Instagramie, gdzie działa kilka profili założonych przez internautów i poświęconych jego karierze. Dziś ma prawie 13 lat i to właśnie on będzie spotykał się z przyszłymi uczestnikami programu. Czy sprawdzi się w roli korespondenta? Jak myślicie?

Zobacz wideo Jan Dąbrowski z dziewczyną o córce
Więcej o: