"Milionerzy". Niełatwe pytanie za 1000 złotych o pierwszą żonę Michaela Jacksona. Poznaj prawidłową odpowiedź

"Milionerzy". W 419. odcinku dziewiątego sezonu programu Hubert Urbański zadał pytanie o pierwszą żonę Michaela Jacksona. Czy uczestnika zaznaczyła prawidłową odpowiedź?

"Milionerzy" są jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnicy teleturnieju walczą o główną wygraną, którą jest milion złotych. Aby zdobyć tytułową sumę, muszą przebrnąć przez dwanaście zróżnicowanych pytań. Co więcej, do dyspozycji mają trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pół na pół oraz zamiana pytania, a także dwa progi gwarantowane, przy drugim i siódmym pytaniu. Nowe odcinki "Milionerów" możemy oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku na antenie TVN. W 419. odcinku dziewiątego sezonu programu Hubert Urbański  zapytał uczestniczkę o to, kim była pierwsza żona Michaela Jacksona.

"Milionerzy". Pierwszą żoną króla popu Michaela Jacksona była córka króla:

  • A: "bawełny"
  • B: "Jordanii"
  • C: "futbolu"
  • D: "rock and rolla"

Pani Małgorzata z Sosnowca na pewno nie spodziewała się, że trudności pojawiają się już przy drugim pytaniu. Gdy Hubert Urbański przeczytał jego treść, uczestniczka od razu zwróciła uwagę na dwie spośród czterech odpowiedzi, bowiem to właśnie warianty C "futbolu" oraz D "rock and rolla" wydawały jej się najbardziej prawdopodobne.

Aby się upewnić, skorzystała z koła ratunkowego "pół na pół". System wyeliminował dwie nieprawidłowe odpowiedzi: A "bawełny" oraz C "futbolu". Ponieważ pani Małgorzata nadal nie była przekonana, postanowiła wykonać telefon do przyjaciela. Niestety, pani Zuzanna, przyjaciółka uczestniczki nie znała prawidłowej odpowiedzi na powyższe pytanie. W ten sposób, pani Małgorzata zdecydowała się zaryzykować i zaznaczyć odpowiedź D "rock and rolla". Dzięki temu udało jej się zdobyć pierwszą sumę gwarantowaną w wysokości 1000 złotych i mogła dalej walczyć o tytułowy milion. 

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.