"Milionerzy". Studentka medycyny nie odgadła słów znanej kołysanki. Odpadła z gry z tysiącem złotych

W 416. odcinku dziewiątego sezonu "Milionerów" przewinęło się aż trzech uczestników. Żaden z nich nie powalczył zbyt długo. Studentka medycyny zakończyła grę o milion złotych, udzielając błędnej odpowiedzi na trzecie pytanie.

"Milionerzy" emitowani na antenie TVN ruszyli z nowym, dziewiątym sezonem. Ze względu na pandemię ograniczono ilość osób przebywających w studio programu, a pytanie do publiczności zostało zamienione na nowe koło ratunkowe - wymianę pytania na inne. Czy teraz droga do miliona będzie łatwiejsza? 

"Milionerzy". Pytanie z programu

W 416. odcinku "Milionerów" przewinęło się aż trzech graczy. Drugim z nich była Julia Gatniejewska, studentka medycyny, która miała problem już z trzecim pytaniem wartym zaledwie dwa tysiące złotych. Dziewczyna nie znała słów popularnej kołysanki dla dzieci.

"Milionerzy". W kołysance "Ta Dorotka, ta malusia, ta malusia..."

  • A. to córeczka jest tatusia
  • B. jej mamusią jest Danusia
  • C. tańcowała dokolusia
  • D. śpi cichutko niczym trusia

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie z programu

Uczestniczka stwierdziła, że nie zna kołysanki widniejącej w pytaniu. Hubert Urbański powiadomił ją, że nadal ma do wykorzystania pozostałe dwa koła ratunkowe: zamianę pytania i telefon do przyjaciela. Mimo że mogła zadzwonić do mamy znającej zapewne tekst kołysanki, postanowiła odpowiedzieć na pytanie samodzielnie. Od razu odrzuciła odpowiedź C - tańcowała dokolusia, bo uznała, że nie pasuje to do kołysanki. Stwierdziła, że odpowiedź D - śpi cichutko niczym trusia, mogłaby być prawidłowa. 

Skoro chcemy dziecko uśpić, to śpi cichutko - dodała uczestniczka.

Ostatecznie zdecydowała się zaznaczyć właśnie tę odpowiedź. Prowadzący wyznał, że nie jest ona dobra. Julia poprawną odrzuciła już na samym początku, była nią D - tańcowała dokolusia. Studentka zakończyła grę z gwarantowanym tysiącem złotych. 

Zobacz wideo Fame MMA jako promowanie patologii? Odpowiada Wojciech Gola [Plotkersi Ekstra]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.