"Milionerzy". Czym jest ganasz? Pytanie za pięć tysięcy złotych pochłonęło ostatnie koło ratunkowe

W 410. odcinku dziewiątego sezonu programu Hubert Urbański zapytał uczestnika o to, czym jest ganasz. Czy pan Bartosz zaznaczył prawidłową odpowiedź i wygrał pięć tysięcy złotych?

"Milionerzy" są jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w Polsce. Uczestnicy teleturnieju walczą o główną wygraną, którą jest milion złotych. Aby zdobyć tytułową sumę, muszą przebrnąć przez dwanaście zróżnicowanych pytań. Co więcej, do dyspozycji mają trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pół na pół oraz zamiana pytania, a także dwa progi gwarantowane, przy drugim i siódmym pytaniu.  Nowe odcinki "Milionerów" możemy oglądać codziennie od poniedziałku do czwartku na antenie TVN. W 411. odcinku dziewiątego sezonu programu Hubert Urbański zapytał uczestnika o to, czym jest ganasz.

"Milionerzy". Czym jest ganasz?

  • A: "ściąganie wodzy fantazji"
  • B: "czekoladowy krem"
  • C: "obszerny płaszcz"
  • D: "mocny trunek"

Bartosz Śliwicki, student prawa, pomyślnie dobrnął do pytania za pięć tysięcy złotych. Niestety, to okazało się kłopotliwe, dlatego uczestnik skorzystał z możliwości zamiany pytania. Niestety, kolejne wcale nie było dla niego łatwiejsze. Pan Bartosz niemal od razu przyznał, że ganasz z niczym mu się nie kojarzy. Odrzucił wyłącznie odpowiedź A "ściąganie wodzy fantazji". Postanowił więc skorzystać z kolejnego koła ratunkowego, którym było "pół na pół". System wyeliminował dwie błędne odpowiedź C "obszerny płaszcz" oraz D "mocny trunek". Idąc pierwotnym tropem, postanowił więc zaznaczyć odpowiedź B "czekoladowy krem". 

Okazało się, że był to właściwy wybór, dzięki czemu uczestnikowi udało się wygrać pięć tysięcy złotych i mógł dalej walczyć o tytułowy milion złotych. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska gwiazdą wiosennej ramówki TVN-u. Opowiedziała o porannych rytuałach przed pracą
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.