"Milionerzy". Czym jest zajzajer? Pytanie za 500 złotych wymagało pomocy publiczności

"Milionerzy". W powtórce 357. odcinka ósmej edycji programu, Hubert Urbański zapytał uczestnika o to, czym jest zajzajer. Czy panu Krzysztofowi udało się zaznaczyć prawidłową odpowiedź?

Program "Milionerzy" od lat emitowany jest na antenie TVN-u, i należy do grona najchętniej oglądanych teleturniejów w Polsce. Uczestnicy biorą udział w grze o milion złotych. Niestety, droga do wielkiej wygranej bywa okupiona trudem, a tylko nielicznym udaje się osiągnąć sukces. Należy bowiem poprawnie odpowiedzieć na dwanaście rożnych pytań, które nie należą do najprostszych. "Milionerów" możemy oglądać od poniedziałku do czwartku o 20.55. W powtórce 357. odcinka ósmego sezonu Hubert Urbański zapytał pana Krzysztofa o to, czym jest zajzajer. 

"Milionerzy". Zajzajer to:

  • A: "coś fantastycznego"
  • B: "palący napój"
  • C: "likier jajeczny"
  • D: "przyrząd celowniczy"

Czym jest zajzajer? Uczestnik potrzebował pomocy

Krzysztof Mirowski ze Szczecina przystąpił do gry pełen nadziei na to, że uda mu się wygrać milion złotych. Niestety, już pierwsze pytanie przysporzyło uczestnikowi niemałych trudności. Pan Krzysztof przyznał, że nie ma pojęcia czym jest zajzajer. Po chwili namysłu postanowił skorzystać ze swojego pierwszego koła ratunkowego, którym była "pomoc publiczności". Nieco ponad połowa głosujących wskazała jako prawidłową odpowiedź B "palący napój". Na drugim miejscu uplasował się wariant C "likier jajeczny". 

Ostatecznie uczestnik postanowił zaufać głosującym i zaznaczył najchętniej wybieraną przez nich odpowiedź. Okazało się, że był to właściwy wybór, dzięki czemu pan Krzysztof wygrał 500 złotych i mógł walczy o pierwszą sumę gwarantowaną jaką jest 1000 złotych. 

Zajzajer to mocny, niesmaczny i palący napój z jakąś używką.

Zobacz wideo "Czułem się wtedy jak król życia" - Wojciech Gola w programie Plotkersi [ZAJAWKA]
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.