"M jak miłość". W serialu pojawi się aż pięciu nowych bohaterów! Będą też morderstwa i zdrady

Produkcja "M jak miłość" w TVP2 przygotowała dla widzów kilka niespodzianek. W serialu pojawi się aż pięciu nowych bohaterów i dużo krwistych historii.

W najnowszym sezonie "M jak miłość" w TVP2 pojawiło lub za moment pojawi się kilku nowych bohaterów, którzy dotychczas nie występowali w serialu. Wiadomo, że od niedawna możemy oglądać w nim m.in. Karola Strasburgera i Alżbetę Lenską. To jednak nie koniec nowości.

Na plan "M jak miłość" wkroczyli nowi aktorzy

"M jak miłość" w tym roku świętuje emisję kolejnej, dwudziestej pierwszej serii. Mimo że na początku wątki skupiały się wokół rodziny Mostowiaków, obecnie produkcja rozszerza wydarzenia fabularne na coraz to nowszych bohaterów. W tym sezonie już pojawili się m.in. Karol Strasburger i Alżbeta Lenska, to jednak nie koniec zmian w obsadzie.

Barbara Kurdej-SzatanKurdej-Szatan już nie wróci do "M jak miłość"? "Jej postać została wykreślona ze scenariuszy" [PLOTEK EXCLUSIVE]

"SE" donosi, że w hicie TVP2 pojawi się jeszcze na pewno Dariusz Kordek, który zagra Jana Bosackiego, kolegę Izy z wydawnictwa. Jego wątek będzie skupiał się na małżeństwie z Anną, czyli Małgorzatą Sadowską. Kobieta zostanie nową klientką Marcina i wyzna chłopakowi, że jest gotowa na rozwód z niewiernym mężem. Wyjdzie też na jaw, że Bosacki zechce się zemścić na Izie, nie wiadomo jednak, o jaką sytuację z przeszłości mu chodzi. 

Małgorzata SadowskaMałgorzata Sadowska ONS

Kolejnym wątkiem, który stopniowo będzie się rozwijał w serialu, jest ten związany z rodziną Jaszewskich - Olgą (Małgorzata Lewińska), Mariuszem (Tomasz Lulek) i synem Dawidem (Iwo Wiciński).

Małżeństwo z dzieckiem pojawi się w Grabinie i szybko zdobędą sympatię sąsiadów. Dopiero Kisielowa odkryje, że ich przeszłość jest podejrzana i rozpocznie śledztwo, które być może pozwoli jej odkryć, że rodzina jest zamieszana w morderstwo.

'M jak miłość'Katarzyna Cichopek szczerze o pracy w "M jak miłość". Umowa zabrania jej pewnej ważnej rzeczy

 

Nowi bohaterowie pojawią się w serialu w przyszłym tygodniu. Odcinki "M jak miłość" są emitowane na antenie TVP2 w poniedziałki i wtorki o 20.55.

Zobacz też: Marcin Mroczek z żoną w romantycznej sesji zdjęciowej. Aktor "M jak miłość" wspomniał o zgrzytach w małżeństwie: Idą iskry