Marcin Mroczek z żoną w romantycznej sesji zdjęciowej. Aktor "M jak miłość" wspomniał o zgrzytach w małżeństwie: Idą iskry

Żona Marcina Mroczka, Marlena Muranowicz, przeszła niedawno sporą metamorfozę. Efekty zmiany jej wizerunku można zaobserwować na najnowszych fotografiach udostępnionych przez aktora "M jak miłość". Para zapozowała przed obiektywem aparatu podczas romantycznej sesji.

Marcin Mroczek i Marlena Muranowicz są małżeństwem od siedmiu lat, a od czterech spełniają się w roli rodziców. Aktor "M jak miłość" pokazał niedawno efekty sesji zdjęciowej z synami, a teraz udostępnił fotografie, na których pozuje w objęciach żony. Ukochana popularnego brata bliźniaka zmieniła fryzurę i z brunetki o długich włosach przeistoczyła się w blondynkę z krótką czupryną. Marcin w opublikowanym na Instagramie wpisie nawiązał do kłótni z partnerką i pyta fanów, jakie mają sposoby na łagodzenie zgrzytów. 

Marlena MuranowiczŻona Marcina Mroczka przeszła sporą metamorfozę. Została blondynką! "Petarda!"

Marcin Mroczek o "iskrach" w małżeństwie

Elegancko ubrany Marcin Mroczek i jego partnerka nie szczędzą sobie czułości na świątecznych obrazkach stworzonych przez profesjonalnego fotografa. A jak jest w rzeczywistości? Aktor popularnego serialu TVP przyznał, że u niego w domu często dochodzi do sprzeczek. Porozrzucane skarpetki okazują się problemem niejednego małżeństwa. 

 
Czasem idą iskry jak to w małżeństwie. Zazwyczaj staramy się nie kłócić o pierdoły. Choć nagle, nie wiadomo dlaczego, źle odłożone skarpetki potrafią przeszkadzać. Ważne, że po krótkiej wymianie "uprzejmości" potrafimy się pogodzić - czytamy w poście Mroczka. 

Marcin zachęcił internautów do dyskusji, pytając, w jaki sposób wyciągają rękę do partnera po kłótni. 

Macie swój sposób na łagodzenie sytuacji? Kto u Was zazwyczaj pierwszy mówi "przepraszam"?

Blanka Lipińska zachwycona Krystianem OchmanemBlanka Lipińska oczarowana uczestnikiem "The Voice od Poland". Nie trafił do drużyny Barona

Oprócz małżeńskich porad w komentarzach pojawiło się dużo opinii na temat nowego wizerunku żony Mroczka. Internauci docenili metamorfozę Marleny. 

Chciałam powiedzieć, że pańska żona wygląda zjawiskowo! W tych włosach i nowej fryzurze fantastycznie! 
Marcin, gratki! Trzymaj się tej dziewczyny! Nie zbłądź gdzieś.

Aktorowi i jego ukochanej życzymy wytrwałości i owocnego rozwiązywania konfliktów. 

Zobacz wideo Żona Marcina Mroczka z wizytą u fryzjera!
Więcej o: