"Rolnik szuka żony". Martyna zdecydowała się na zabieg powiększający usta. "Nic złego w tym nie widzę". Jak wygląda?

"Rolnik szuka żony". Martyna znana z siódmej edycji programu podzieliła się na Instagramie efektem swojej metamorfozy. Uczestniczka telewizyjnego show powiększyła usta, o czym napisała w odpowiedzi na jeden z komentarzy.

"Rolnik szuka żony". Obecnie trwa siódma edycja programu, który pokochali telewidzowie. Uczestnicy show stają się swego rodzaju celebrytami i cieszą się sporą popularnością w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzielą się z fanami swoją prywatnością. Jedną z ulubienic widzów jest Martyna Cel, która pojawiła się w programie jako kandydatka Dawida. 

Zobacz wideo "Rolnik szuka żony". Sara świętuje zaręczyny

Uczestniczka zdecydowała się opuścić gospodarstwo rolnika, który wiązał z nią duże nadzieje. Po programie Martyna przeszła niemałą metamorfozę. Kandydatka Dawida dała się poznać jako blondynka z włosami do ramion. Obecnie Martyna Cel ma długie, ciemne włosy z modnie obciętą grzywką. To jednak nie koniec zmian.

Magda z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Magda znalazła miłość, a internauci nie mają dla niej litości

"Rolnik szuka żony". Martyna Cel powiększyła usta

Na instagramowym profilu uczestniczki siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się całkiem nowa fotografia. Uwaga internautów skupiła się przede wszystkim na pełnych ustach Martyny, jednak zachwyceni obserwowani chętnie komentowali całokształt.

 
Śliczne ujęcie ślicznej kobiety.
Wow, trudno poznać. Pięknie wyglądasz, super.
Pięknie wyglądasz. W tym kolorku włosów lepiej wyglądasz - czytamy pod zdjęciem.

W komentarzach - oprócz licznych komplementów - nie zabrakło sugestii na temat zabiegów medycyny estetycznej.

Sztuczne usta - napisała jedna z internautek.

Na tę zaczepkę odpowiedziała sama zainteresowana, tłumacząc, że nie wstydzi się poprawek w wyglądzie.

A tak, mówię to otwarcie i nic w tym złego nie widzę - odpowiedziała Martyna.

Dawid 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Dawid nie może pozbierać się po odejściu Martyny. Jego rodzina jest oburzona. "To trochę bolesne"

Jak przyznała uczestniczka popularnej produkcji TVP, ostatnim razem poddała się zabiegowi powiększania ust dokładnie rok temu, czyli jeszcze przed udziałem w programie.