"Rolnik szuka żony 7". Paweł już po ślubie? Mateusz w czasie imprezy zdradził prawdę. Towarzyszyli mu inni uczestnicy

"Rolnik szuka żony 7". Na instagramowym profilu jednego z uczestników pojawiła się fotografia, która zaciekawiła obserwatorów. Jeden komentarz rozjaśnił sytuację.

"Rolnik szuka żony" już od siedmiu edycji gromadzi widzów przed telewizorami. Jednym z uczestników znanych z najnowszej odsłony jest Mateusz Kisiel, który w programie zabiegał o względy Magdy. Choć para nie skorzystała z szansy na rozwój relacji, a Mateusz wrócił do domu, zachował liczne przyjaźnie, na co dowodem jest najnowsze zdjęcie na profilu uczestnika.

Zobacz wideo

Trzeba przyznać, że "Rolnik szuka żony" może przynieść popularność. Widzowie mają swoich faworytów, których chętnie obserwują w mediach społecznościowych, także po zakończeniu przygody z telewizyjnym show. Podobnie jest w przypadku Mateusza, który nawet w nicku ma słowo "rolniq".

'Rolnik szuka żony'. Maciek wpadł do domu Ilony"Rolnik szuka żony". Maciek odwiedził rodzinny dom Ilony. Kobieta jest zdezorientowana

"Rolnik szuka żony 7". Mateusz opublikował zdjęcie ze ślubu?

Na instagramowym profil Mateusza Kisiela pojawiło się zdjęcie w towarzystwie Pawła i Adama, czyli kandydatów Magdy, którzy ostatnio pożegnali się z programem. Na wspólnej fotografii nie zabrakło też kandydatek Dawida - Agnieszki i Mateusza. Wygląda na to, że uczestnicy mają ze sobą bardzo dobry kontakt. 

'Rolnik szuka żony'. Dawid i Józef są załamani"Rolnik szuka żony". Dawid i Józef są samotni i zrozpaczeni

W opisie zdjęcia Mateusz wyraził swoje zdanie w kwestii zakończenia przygody z show Telewizji Polskiej. Przy okazji odniósł się do komentarzy, z którymi mierzy się po każdym odcinku. 

Pozdro dla ekipy! Bo życiem trzeba się bawić. Czemu mielibyśmy płakać w gacie po wyborach rolników? Jak to opisują naścienne hasła w przedpokojach przedwcześnie ożenionych ludzi "Stay positive" (…) - napisał Mateusz.

Pod zdjęciem posypało się wiele komentarzy. Jeden z nich sugeruje, że zdjęcie zostało wykonane podczas wesela. Internautka napisała, że to ślub cywilny Pawła. Niestety, komentarz nie doczekał się potwierdzenia. Wiadomo jednak, że ekipa przebywa w Puławach.

Sprawdź sukienki na wesele!

Spaliśmy tam w hotelu, a nagrywki mieliśmy w Kazimierzu - czytamy w odpowiedzi.
 

Najpewniej chodzi o nagrywki do finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Zastanawiające więc, dlaczego to właśnie Paweł ubrał się nad wyraz elegancko. Wiele do myślenia daje także instagramowa relacja na profilu Mateusza, na której widzimy ekipę śpiewającą "hymn" programu z dopiskiem: "Nagrane dawno temu i nie ze ślubu Pawła, który jest kawalerem".

Zobacz odzież męską na Avanti24.pl!