"Rolnik szuka żony". Adam, który starał się o serce Magdy, założył profil na Instagramie. Dodał pierwsze zdjęcie. Nie jest na nim sam

"Rolnik szuka żony". Adam dołączył do użytkowników Instagrama. Założył konto i opublikował pierwszy wpis.

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" zbliża się do końca. Uczestnicy dokonali wyborów i już wiemy, że tylko dwoje z nich ma szansę na miłość. Paweł wybrał Martę, z którą prawdopodobnie udało mu się stworzyć związek, na co widzowie mają dowody, a Maciej zdecydował się spróbować z Iloną. Jednak według doniesień ich relacja nie skończyła się szczęśliwie, a rolnik ma aktualnie spotykać się z dziennikarką TVP.

Zobacz wideo Małgosia niedawno urodziła

"Rolnik szuka żony". Adam założył profil na Instagramie

Miłości w programie nie znalazła m.in. Magda. Choć otrzymała rekordową ilość listów, to żaden z wybranych mężczyzn nie zdobył jej serca. Rolniczka zdaniem widzów kierowała się bardziej wyglądem kandydatów niż tym, czy do niej pasują. I tak na jej gospodarstwie znaleźli się Mateusz, Paweł i Adam. Ten pierwszy był bardzo przebojowy, nic nie wiedział o życiu na wsi. Internauci pisali, że pomylił programy i bardziej nadawałby się do "Love Island" niż do show TVP. Pozostali dwaj nie potrafili jej oczarować, dlatego żadnego z nich nie wybrała.

Magda i Paweł 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników przyłapany na czułościach

Adam powiedział jej, że nie wie, co chce dalej robić w życiu. Zastanawiał się przy Magdzie, czy nie chce spróbować wykonywać nowych zawodów, a swoje plany wiązał raczej z miastem, a nie ze wsią. Mimo tego, że nie udało mu się znaleźć miłości w programie, cieszy się sporą popularnością. W związku z tym zdecydował się zaistnieć w mediach społecznościowych i założył konto na Instagramie. Dodał też pierwszy post, na którym pozuje z grupą przyjaciół.

 

Jego profil działa od kilku dni, a już obserwuje go ponad 900 osób. W tym Magda! Myślicie, że dzięki temu jego szanse na znalezienie miłości się zwiększą?

Natalia Kowalczyk z 'Rolnik szuka żony'"Rolnik szuka żony". Ten komentarz Natalii nie uciszy plotek o związku z bratem Pawła