Vanessa Aleksander w programie Kuby Wojewódzkiego odnosi się do Strajku Kobiet: Jesteśmy wspaniałym narodem, tylko ludzie...

We wtorkowym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego na fotelach zasiadła aktorka Vanessa Aleksander i muzyk Błażej Król. O czym rozmawiali?

W najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego pojawiła się Vanessa Aleksander i Błażej Król. Mężczyzna ostatnio w ramach Męskiego Grania 2020 razem z Darią Zawiałow i Igorem "Igo" Walaszkiem stworzył utwór "Świt". W karierze solowej używa swojego nazwiska jako pseudonimu artystycznego. Z kolei aktorka ma koncie ma wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych - zagrała m.in. w serialu "Wojenne dziewczyny" oraz "Sali Samobójców. Hejterze" Jana Komasy. O czym porozmawiali z Kubą Wojewódzkim?

Vanessa Aleksander u Kuby Wojewódzkiego 

Vannesa Aleksander pojawiła się w drugiej części programu Kuby Wojewódzkiego. Została zapytana o swoje imię i nazwisko, bowiem niejednokrotnie spotyka się przeinaczaniem ich brzmienia lub zmianą kolejności.

Jechałam taksówką i widzę, że pan kierowca spogląda co chwilę w lusterku i zbiera się do pytania: Warsawa prawda, War-sa-wa? - wspomniała anegdotę na temat imienia.
 

Mateusz Gessler i Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki zapytał Mateusza Gesslera o jego sławne nazwisko. Ma więcej zalet czy wad?

Nie obyło się również bez pytania o symbol, który pojawił się na ubraniu dziewczyny. Vanessa wyraźnie pokazała, że wspiera Strajk Kobiet i podczas nagrywania programu na marynarce miała symbol protestów w postaci czerwonej błyskawicy. Prowadzący nie omieszkał zapytać o jej zdanie w tej sprawie.

Oczywiście wspieram... Trochę się boję, wierzę w nas, kobiety. Jesteśmy wspaniałym narodem, tylko ludzie... - powiedziała, nie kończąc zdania Vanessa.

Zobacz też: Maciej Maleńczuk u Kuby Wojewódzkiego. Mama muzyka jest fanką Jarosława Kaczyńskiego. "Jest symbolem seksu"

Kuba Wojewódzki, Bartosz ZmarzlikBartosz Zmarzlik u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zapytał o Roberta Lewandowskiego

Na końcu programu Kuba wydawał się naprawdę zachwycony gośćmi, którzy wyraźnie się zgrali i cała rozmowa obyła się bez naciąganych żartów i specyficznych pytań. 

Wydawać by się mogło, że jesteście ciekawymi ludźmi, zaprosiłem was i faktycznie tak jest. Oby więcej takich rozmów - komplementował Wojewódzki.

Faktycznie było aż tak dobrze?

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."
Więcej o: