Emir z serialu "Przysięga" to prawdziwy przystojniak. Ale na co dzień wygląda jeszcze lepiej [DUŻO ZDJĘĆ]

Gökberk Demirci jest gwiazdą serialu "Przysięga". Aktor wciela się w postać Emira, którego pokochała żeńska część widowni. Co więcej, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, a w codziennym życiu wygląda jeszcze lepiej.

Serial "Przysięga" od niedawna podbija serca polskich widzów. Główną bohaterką produkcji jest Reyhan - skromna i piękna młoda dziewczyna. Drogi Reyhan po nagłej śmierci jej matki nagle połączyły się z drogami Emira, przystojnego, zabawowego człowieka. Jego śmiertelnie chory ojciec Hikmet, który jest bratem przyrodnim matki Reyhan, marzy, aby jego szalony syn w końcu się ustatkował. Namawia go na ślub ze spokojną Reyhan. Jednak małżeństwo nie jest w stylu Emira, który złym traktowaniem nakłoni żonę do rozwodu. Choć Emir to zła postać, damska część widzów go pokochała, głównie za jego fascynujący wygląd. Zobaczcie, jak Gökberk Demirci, który wciela się w postać Emira, wygląda na co dzień.

Zobacz wideo Co obejrzeć podczas przymusowej izolacji? Mamy kilka propozycji

Gökberk Demirci - Emir - w życiu prywatnym

Gökberk Demirci to wysoki brunet o przeszywającym spojrzeniu. Ma gęste włosy i zarost. Nic więc dziwnego, że stał się obiektem westchnień tylu kobiet.

Gökberk Demirci urodził się dokładnie 20 października 1989 roku w Izmit, mieście w Turcji. Choć o życiu prywatnym mówi niewiele, turecka prasa łączy go z aktorką Özge Yagiz, która również gra w serialu "Przysięga". Özge wciela się główną postać Reyhan. O ich relacji głośno jest od pewnego czasu, jednak para ani razu nie potwierdziła swojej związku.

Warto dodać, że Özge Yagiz zrezygnowała z roli w trzecim sezonie serialu. Jej odejście zasmuciło fanów,  ale na szczęście producenci stanęli na wysokości zadania i odnaleźli aktorkę, która bardzo przypomina Özge. To Sila Saraç.

Turecki serial "Przysięga" możecie oglądać od poniedziałku do piątku na kanale TVP1 o 16.05. Powtórki odcinków są dostępne następnego dnia o 5:25 (rano).

Więcej o: