"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr Mosak komentuje zarzuty Adama. "Nie namawiam partnerów do czynności seksualnych"

Wciąż nie opadły emocje po emisji finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Psycholog Piotr Mosak odniósł się do publikacji jednego z uczestników programu.

Czwarta odsłona eksperymentu społecznego "Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończyła się tylko jednym rozwodem. To niewątpliwy sukces ekspertów, którzy połączyli singli. Do grona naukowców, którzy wyłaniają pary w programie, należą: psycholog i psychoterapeuta Magdalena Chorzewska, psycholog i terapeuta Piotr Mosak oraz profesor Bogusław Pawłowski - antropolog. 

Po zakończeniu programu Adam Miciak zamieścił na Instagramie post, w którym skomentował swój udział. Jeden z ekspertów, Piotr Mosak, odniósł się do publikacji uczestnika eksperymentu społecznego. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam ostro skomentował udział w programie: Jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Piotr Mosak komentuje post Adama

Piotr Mosak za pośrednictwem Facebooka skomentował publikację Adama, w której wytłumaczył, na czym polega rejestrowanie programu. Pod postem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy, dlatego terapeuta postanowił usunąć publikację i zamieścić post o innej treści. 

Psycholog odniósł się do nienawistnych komentarzy i zaapelował o nieatakowanie uczestników programu. Mosak stwierdził, że wszystko, co mówi do osób biorących udział w eksperymencie, jest rejestrowane. 

Jestem przeciwnikiem hejtowania kogokolwiek. Nie lubię, nie podoba mi się to. Tym bardziej, jeśli za hejtem idą groźby karalne. Tak nie powinno być i nikt o siebie i swoją rodzinę nie powinien się bać. Dlatego proszę o nieatakowanie w żaden sposób uczestników programów telewizyjnych. Natomiast jeśli chodzi o to co, jako ekspert "Ślub od pierwszego wejrzenia", mówię do uczestników, to wszystko jest nagrane i udokumentowane - napisał Mosak na Facebooku.

Miciak w swoim poście zwrócił się do fanów i zapytał tajemniczo, jakby zareagowali, gdyby usłyszeli słowa jednego z ekspertów. 

Ciekaw jestem, jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z ekspertów i potraktował Asię, tak jak mi doradził... - napisał uczestnik programu na Instagramie. 

Ekspert odniósł się do słów Adama, twierdząc, że nie namawiał go do podjęcia aktywności seksualnej, co insynuował uczestnik. 

Na pewno nie namawiam, w dodatku wulgarnie, do zmuszania partnerów do czynności seksualnych. Pozdrawiam serdecznie - zadeklarował psycholog.

Adam w swojej publikacji zarzucił, że tylko raz widział jednego z ekspertów. Jedna z komentujących post zauważyła, że chodzi mu o prof. Pawłowskiego, który nie brał aktywnego udziału w eksperymencie, ponieważ nie jest psychologiem, a odgrywał ważną rolę przy dobieraniu par. 

Więcej o: