"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam ostro skomentował udział w programie: Jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji

Po finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie byli oburzeni zachowaniem Adama. Teraz uczestnik zabrał głos w sprawie.

W piątkowy wieczór został wyemitowany finałowy odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tylko jedna para zdecydowała się na rozwód. Joanna Lazar i Adam Miciak mieli po programie utrzymywać kontakt, jednak po miesiącu od ogłoszenia decyzji, mężczyzna nie odezwał się do byłej żony. Kiedy byli małżonkowie spotkali się miesiąc później, Adam nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego zaniechał kontaktu z Asią. W internecie zawrzało, a uczestnik programu postanowił odnieść się do zarzutów. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam skomentował udział w programie

Adam za pośrednictwem Instagrama zamieścił oświadczenie, w którym twierdzi, że wszystko, co zostało pokazane w programie, zostało zmanipulowane. Twierdzi, że rady ekspertów były złe, a jednego z nich poznał dopiero w dniu decyzji. 

Finał, finał i po finale... Emocje was nie opuszczają, tak jak nie opuszcza mnie ochota powiedzieć wszystko, jak to wygląda poza kamerami. Rozumiem, że oceniacie to, co pokazała telewizja, lecz szkoda, że nie pokazali wszystkiego. Ciekaw jestem, jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z ekspertów i potraktował Asię, tak jak mi doradził...
Pytacie, jak to możliwe, że dostałem się przez tyle castingów... Sam nie wiem, gdyż jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji, także sami sobie możecie odpowiedzieć na to pytanie. Pamiętajcie, że telewizja pokaże to, co chce pokazać, bo wiadomo show musi zarobić, a gdy jest nudno, to trzeba zrobić, aby były fajerwerki. Pozdrawiam wszystkich hejterów oraz tych, co mile słowo napiszą na priv. Miłego weekendu - napisał Adam.

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy. Jedni twierdzili, że zachowanie Adama w programie było beznadziejne. 

Jakoś wszyscy uczestnicy programu wyszli z tego z twarzą, tylko ty jesteś wielce pokrzywdzony.
Montaż montażem, ale w finałowym odcinku podczas rozmowy na ławce miałeś szansę wyjaśnić, a zachowałeś się nie fair! Bełkotałeś, nie wiedząc, jak wybrnąć z sytuacji. Zamiast zachować się, jak prawdziwy facet, dałeś ciała po całości.
Ale Twojego zachowania i braku szacunku, chociażby na dworcu nikt nie wyreżyserował - pisali internauci.

Uważacie, że Adam ma rację?

Więcej o:
Komentarze (8)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam ostro skomentował udział w programie: Jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji
Zaloguj się
 • golden_rain

  Oceniono 6 razy 6

  Żenada roku, wstyd i tyle.

 • torun323

  Oceniono 6 razy 6

  "Uważacie, że Adam ma rację?" Ale że co? W jakiej sprawie rację? Że najlepszym kandydatem jest Adrian - przepraszam Adam?

 • annan11

  Oceniono 3 razy 3

  Przecież to gej, który nie potrafi sam sobie to powiedzieć i wszystkim mydli oczy biorąc udział w dziwnych wynaturzeniach współczesnego show must go on. Siebie niech oszukuje ale eksperci tzw się nie poznali......

 • alex123

  Oceniono 3 razy 3

  jakie castingi ! ludzie, zgłosiło się 6 ludzi i z nich wybierali , i to po wielkich trudach/ Jakie castingi facet !

 • edza4

  Oceniono 2 razy 2

  Prostakowi trudno zrozumieć że jest prostakiem,natomiast kobieta mimo wszystko dostosowała się do takiej sytuacji,skoro na zakończenie przedstawienia zadeklarowała chęć pozostania z nieudacznikiem,choć w programie w swoich wypowiedziach widać było że ma oczy szeroko otwarte.Już po zawodach pewnie wie że po co mi to było,a największą porażką byłoby wpuścić takiego roztropka do swojego życia.Zresztą siostra wystawiła mu taką cenzurkę że kobiety winne omijać go szerokim łukiem.

 • dana43

  0

  Jest obrzydliwym gnojkiem zwalajacym wine na innych!!!!!!!! Bardzo dobrze sie stalo dla.p.Joasi - przynajmniej nie musi ogladac tego obrzydliwego szczura bez charakteru!!!!!
  TO DNO!!!!!!

 • sarna291

  Oceniono 6 razy 0

  Adam był beznadziejny tak samo jak beznadziejnie infantylna była Joanna

 • gucio1882

  Oceniono 13 razy -3

  Prawda jest taka, że trafiła mu się beznadziejna żona. Laska od początku miała skrzyżowane ręce, miała sama ze sobą problem. To, że się na koniec zachował do kitu, to inna sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX