"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam zdecydowali się rozwieść? Podobno uczestnik programu znalazł nową miłość

Joanna i Adam to para, która w czwartej odsłonie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" budziła największe emocje. Internauci doszukali się informacji na temat dalszych losów uczestników programu.

Relacja Joanny i Adama z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" była szeroko komentowana w sieci. Internauci krytycznie wypowiadali się na temat zachowania 31-latka i często pisali, że ta para nie ma szans na "szczęśliwe zakończenie". Oboje byli bardzo nieśmiali wobec siebie, a Adam nie znajdował czasu, aby spotkać się z Asią. Fani programu udowodniają, że para nie pozostała w związku małżeńskim. 

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam nie są razem?

Związek Asi i Adama nie należał do najłatwiejszych. W dniu ślubu oboje byli mocno zestresowani, ale otwarci na nową znajomość. Po powrocie do kraju Joanna odczuła, że Adam nie zwraca na nią uwagi i nie stara się o nią zabiegać. Przyjaciele kobiety próbowali wspierać uczestniczkę programu, mówiąc, że jej mąż potrzebuje czasu. 

Małżonkowie mieli cztery tygodnie, aby jak najlepiej się poznać i móc podjąć decyzję, czy pozostać w związku małżeńskim, czy się rozwieść. Przez ten czas Adam nie był zainteresowany swoją małżonką, w jednym z odcinków stwierdził, że oczekiwał młodszej żony

W 12. odcinku, na tydzień przed końcem eksperymentu, Piotr Mosak odwiedził parę w Opolu. Zachęcił ich do randkowania i zawalczenia o relację. Jak im to wyszło? Dowiemy się podczas finałowego odcinka 22 maja. 

Internauci w czasie emisji programu szukali wskazówek, które odpowiedzą na pytanie, czy pary z programu postanowiły pozostać w związku małżeńskim. Eksperyment społeczny zakończył się wiosną 2019 roku, a od tego czasu sporo mogło się zmienić.

Widzowie doszukali się informacji, że związek Joanny i Adama nie przetrwał. Podobno mężczyzna był widziany w Opolu z ciężarną brunetką. W sieci krążą zdjęcia, które udowadniają, że Adam i dziewczyna spodziewają się dziecka. 

Więcej o:
Komentarze (6)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam zdecydowali się rozwieść? Podobno uczestnik programu znalazł nową miłość
Zaloguj się
 • flanemco

  Oceniono 1 raz 1

  Pies ich...

 • amanda16

  Oceniono 1 raz 1

  Jego nowa laska wrzuca do sieci zdjecia z wielkim brzuchem i z nim jak całuje ten brzuch. Także dzięki im za spoilery, tak się nie robi po prostu

 • didja

  0

  A ja tylko chciałabym wiedzieć, na jakiej podstawie prawnej orzeczony jest rozwód.
  I skąd takie szybkie terminy.

 • edza4

  0

  Z tych trzech par o których trwa emisja programu,ten facet z Opola to największy nieudacznik, już na samym początku sugerował że żle mu dobrali kobietę bo on widział by obok siebie jakąś 26 latkę tylko że pewnie on dawno siebie nie oglądał w lustrze przecież wygląda na 35-40 latka i raczej nie jest atrakcyjny dla żadnej kobiety.Ciekawa była też opinia jego siostry na temat brata w ostatnim odcinku,a wniosek jest taki lepiej z dala się trzymać od nieudacznika.

 • wejsunek47

  0

  no przecież uwolnienie się od tej baby jest właśnie "szczęśliwym zakończeniem" chyba ,że w tej żenadzie dla wiochy jest inna jedynie słuszna definicja szczęśliwego zakończenia..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX