"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia słynie z mocnego makijażu. Teraz pokazała, jak wygląda w naturalnej wersji

Oliwia z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jak dba o swoją cerę. Przy okazji pokazała zdjęcie, na którym nie ma makijażu, z którego słynie.

Oliwia zyskała popularność dzięki udziałowi w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Tam poddała się eksperymentowi społecznemu i wzięła ślub z całkiem obcym mężczyzną, wybranym dla niej przez "ekspertów". Tak poznała swojego męża Łukasza, a ich losy możecie nadal  śledzić w programie. Oliwia, choć nie może zdradzić zakończenia eksperymentu, aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Co więcej, na Instagramie ma oddzielne konto, w którym pokazuje swoją pasję. Jest nią makijaż.

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia bez makijażu

Jak możemy zauważyć w programie, Oliwia lubi mocne makijaże i zna się na ich robieniu. Łączy się to z jej pasją, dlatego też zawsze świetnie wygląda. Jednak na swoim drugim koncie na Instagramie postanowiła pokazać się z całkiem innej strony. Fankom dokładnie opisała, jak dbać o cerę, zamieszczając przy tym zdjęcie w naturalnej wersji. Musimy przyznać, że bez makijażu wygląda równie dobrze.

Źle oczyszczona skóra wygląda nieładnie, nawet jeśli zrobisz najbardziej staranny makijaż. Po pierwsze i najważniejsze - odpowiednie oczyszczanie [...] - napisała przy fotografii.

Jak wam się podoba Oliwia bez makijażu?

Oliwia w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"

Warto przypomnieć, że Oliwia i Łukasz w ostatnim odcinku programu przechodzili naprawdę miłe chwile. Oliwia przyjechała na Śląsk, gdzie mieszka Łukasz. Tam spotkali się z rodziną męża, by ta mogła ją lepiej poznać. Podczas jednej z imprez Łukasz zdecydował się na naprawdę niezwykły gest. Uklęknął przed Oliwią, mając pierścionek w ręku i zapytał, czy za niego wyjdzie. Dziewczyna bez namysłu odpowiedziała tak. To chyba dobry znak.

Więcej o:
Komentarze (9)
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia słynie z mocnego makijażu. Pokazała, jak wygląda w naturalnej wersji
Zaloguj się
 • bronze

  Oceniono 4 razy 4

  taka młoda i tyle tapety , jak będzie jej twarz za 20 lat ?

 • i.will.be.gentle

  Oceniono 4 razy 4

  na imprezę, jakieś specjalne wyjście, czy coś w tym stylu to taki makijaż jest ok, ale na co dzień zdecydowanie nie, tym bardziej teraz, kiedy pod maseczka w ogóle go nie widać

 • druga_wieza

  Oceniono 4 razy 2

  Głupi program, koszmarny makijaż i pod nim całkiem ładna dziewczyna. Co ona w tym robi?

 • edza4

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna dziewczyna ale chyba ma obsesję na punkcie makijażu,w tych nagraniach w telewizji ciągle coś poprawia na swojej twarzy, ileż można przecież to nie pastwisko.

 • myszoptak

  Oceniono 1 raz 1

  Ładna, ale daleko jej do Dody.
  A najpiękniejsza jest Izabella z Koła Fortuny.

 • ruda12

  Oceniono 3 razy 1

  Program promujacy patologie i przestępców!!! Oskar K. kolega wojtka nie placi alimentow na dzieci!!! Olewa je !! W 2 prokuraturach toczy sie przeciwko niemu postepowanie !!!

 • wejsunek47

  0

  serialu "pustak polski" część dalsza...

 • bogpan

  0

  Wstydzi się nosa, a nie powinna. W tym cały problem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX