"Ameryka Express". Rafał Collins opowiada, dlaczego tak często kłóci się z Gregiem. "Brata bardzo nie lubię, ale..."

Bracia Collins wzięli udział w programie "Ameryka Ekspress", a ich kłótnie bawią widzów programu. Rafał stwierdził, że walka między nimi jest nieunikniona.

Trwa emisja kolejnej odsłony "Ameryki Express", a wśród rywalizujących par są bracia Rafał i Grzegorz Collinsowie. Fani motoryzacji poznali ich dzięki programowi "Odjazdowe bryki braci Collins", który współprowadzą, a jest emitowany na antenie Discovery Channel. Co odcinek "Ameryki" możemy obserwować kłótnie braci, a młodszy z nich Rafał opowiedział, dlaczego wciąż się sprzeczają. 

ZOBACZ: Bracia Collins chcą wyremontować auto pielęgniarki z Gliwic. W ten sposób walczą z hejtem

Zobacz wideo Syn Grażyny Wolszczak miał jej dość w

"Ameryka Express". Rafał Collins o kłótniach z bratem

Rafał i Grzegorz Collinsowie to najbardziej wybuchowa para programu rejestrowanego w Kolumbii i Gwatemali. Młodszy z braci - Rafał opowiedział o relacjach z bratem. 

Mojego brata bardzo nie lubię, ale go kocham. Myślę, że działa to obustronnie niestety, choć nie wiem za co, można byłoby mnie nie lubić. Ja mogę na szybko wymienić 67 powodów, dlaczego go nie lubię... - wyznał Rafał Collins.

Uczestnik programu stwierdził, że w "Ameryce Express" byli wybuchowi, ale to nic dziwnego. Mają sporo obowiązków i dali upust wszystkim nagromadzonym emocjom.  

Byliśmy wybuchowi. Pewnie tak. Jesteśmy dwoma facetami, mamy życie, które nas nie rozpieszcza. Mamy stresujące życie, mieliśmy takie dzieciństwo, jakie mieliśmy. Teraz mamy bardzo stresujące życie, ponieważ wiele rzeczy robimy na raz, wiele biznesów prowadzimy w wielu krajach de facto. To nie jest proste i gdzieś ta wybuchowość i te emocje eksplodowały dopiero wtedy - stwierdził.

Bracia Collins w jednym z odcinków programu przyznali, że nie mieli najłatwiejszego dzieciństwa. Rafał w rozmowie z "Party" przyznał, że zmienili z bratem nazwiska, bo chcieli się odciąć od przeszłości. 

PJA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.