Bracia Collins chcą wyremontować auto pielęgniarki z Gliwic. W ten sposób walczą z hejtem

Znani z programu "Ameryka Express" bracia Collins postanowili przeciwstawić się hejtowi, którego ofiarą padła pielęgniarka z Gliwic. Mechanicy podjęli się renowacji oblanego farbą auta.

Bracia Collins to uczestnicy najnowszej edycji "Ameryka Express", ale wszyscy fani samochodów znają ich zapewne jako gospodarzy programu "Odjazdowe bryki braci Collins" na antenie Discovery Channel. Grzegorz i Rafał Collins prowadzą również firmę motoryzacyjną, z której usług korzystają gwiazdy i celebryci, np. Cristiano Ronaldo, Rita Ora czy Wojtek Szczęsny. Teraz samochodowi magicy zdecydowali się podjąć renowacji auta pielęgniarki z Gliwic.

Zobacz wideo Patrycja Markowska opowiada o programie

Bracia Collins chcą dokonać renowacji samochodu

Kilka dni temu wydarzyło się coś bardzo przykrego. Pracująca w gliwickim szpitalu pielęgniarka, wychodząc rano do pracy, znalazła swój samochód oblany farbą i z przebitymi oponami. Sytuację opisała w mediach społecznościowych jej córka. Dziewczyna nie ma wątpliwości, iż za ten akt wandalizmu odpowiedzialni są sąsiedzi i jest to objaw hejtu skierowany w stronę pracowników służby zdrowia. Bracia Collins, którzy dowiedzieli się o tej sytuacji, zaproponowali, iż zajmą się renowacją zniszczonego samochodu:

Zapraszamy Panią do nas na konkretną renowację powłoki lakieru. Do tego dorzucamy powłokę ceramiczną, zestaw nowych opon i kilka innych superulepszeń. Życzę osobie, która przebiła pielęgniarce opony, do tego obsmarowała auto farbą, aby musiała skorzystać z usług tej Pani, być może wtedy ją doceni. Całość usługi włącznie z odbiorem auta oczywiście na firmę.
 

Pod instagramowym wpisem braci Collins zaroiło się od komentarzy chwalących ich gest i wspaniałomyślność:

To się nazywa mieć gest. Brawo wy.
Brawo Panowie! Jest moc.
Super chłopaki, macie megaserducho. Dobro zawsze wraca.

Musimy przyznać, że inicjatywa Braci Collins przywraca wiarę w ludzkość. Mamy nadzieję, że przejawów dobra i solidarności będzie więcej niż hejtu.

Więcej o:
Copyright © Agora SA