"The Voice Senior". Poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji. W komentarzach jednak burza: "Ustawka. Wstyd! Dosłownie wstyd!"

Za nami finał pierwszej edycji programu "The Voice Senior". W walce o zwycięstwo stanęli Mieczysław, Bogusia, Jadzia, Władziu, Waldek, Janusz, Kazik i siostry Szydłowskie. Kto wygrał?
Zobacz wideo

"The Voice Senior" okazał się hitem TVP2, a finałowy odcinek oglądały ponad 4 miliony widzów. W roli prowadzących doskonale sprawdzili się Tomasz Kammel oraz Marta Manowska. W jury zasiedli Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Do walki o zwycięstwo stanęło dziesięcioro uczestników, po dwóch z każdej drużyny. Program wygrały trzy siostry Szydłowskie.

"The Voice Senior". Kto wygrał?

W pierwszym etapie finału jurorzy musieli zdecydować, komu ze swojej grupy dają szansę na wygraną. Andrzej Piaseczny wybierał między Bogusią a Mieczysławem. Uznał, że lepiej poszło Bogusi. Alicja Majewska podziękowała za udział Jadzi i postawiła na Janusza. Marek Piekarczyk uznał, że z jego uczestników to Władysław powinien przejść dalej, a z programem pożegnał się Kazik. Jako ostatnia wybierała Urszula Dudziak. Jej zdaniem lepsze były siostry Szydłowskie, przez co szansę na wygraną stracił Waldemar. Za to została skrytykowana - przeczytacie o tym TUTAJ.

O tym, kto zostanie zwycięzcą pierwszej edycji "The Voice Senior" i otrzyma nagrodę główną, czyli 50 tys. złotych, zdecydowali widzowie. Ich zdaniem to siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak okazały się najlepsze.

Fantastyczne wokale, wszystko mi się podobało - mówił wzruszony Jacek Kurski, prezes zarządu Telewizji Polskiej.

The Voice SeniorThe Voice Senior Screen z TVP2/ The Voice Senior

Internauci jednak nie do końca zgadzają się z tą decyzją. Na oficjalnym profilu pojawia się wiele komentarzy od niezadowolonych fanów programu:

Czy to ustawka? Niemożliwe! Władysław i Janusz najlepsi!
Niech ktoś powie, że to nie była ustawka od początku. "The Voice Senior" wstyd! Dosłownie wstyd!
Jestem zniesmaczona, więcej nie obejrzę tego ustawionego programu! - piszą.

A Wy jak uważacie - siostry Szydłowskie słusznie wygrały pierwszą edycję "The Voice Senior"?

Więcej o: