"The Voice Senior". Poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji. W komentarzach jednak burza: "Ustawka. Wstyd! Dosłownie wstyd!"

Za nami finał pierwszej edycji programu "The Voice Senior". W walce o zwycięstwo stanęli Mieczysław, Bogusia, Jadzia, Władziu, Waldek, Janusz, Kazik i siostry Szydłowskie. Kto wygrał?

"The Voice Senior" okazał się hitem TVP2, a finałowy odcinek oglądały ponad 4 miliony widzów. W roli prowadzących doskonale sprawdzili się Tomasz Kammel oraz Marta Manowska. W jury zasiedli Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska i Andrzej Piaseczny. Do walki o zwycięstwo stanęło dziesięcioro uczestników, po dwóch z każdej drużyny. Program wygrały trzy siostry Szydłowskie.

"The Voice Senior". Kto wygrał?

W pierwszym etapie finału jurorzy musieli zdecydować, komu ze swojej grupy dają szansę na wygraną. Andrzej Piaseczny wybierał między Bogusią a Mieczysławem. Uznał, że lepiej poszło Bogusi. Alicja Majewska podziękowała za udział Jadzi i postawiła na Janusza. Marek Piekarczyk uznał, że z jego uczestników to Władysław powinien przejść dalej, a z programem pożegnał się Kazik. Jako ostatnia wybierała Urszula Dudziak. Jej zdaniem lepsze były siostry Szydłowskie, przez co szansę na wygraną stracił Waldemar. Za to została skrytykowana - przeczytacie o tym TUTAJ.

O tym, kto zostanie zwycięzcą pierwszej edycji "The Voice Senior" i otrzyma nagrodę główną, czyli 50 tys. złotych, zdecydowali widzowie. Ich zdaniem to siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak okazały się najlepsze.

Fantastyczne wokale, wszystko mi się podobało - mówił wzruszony Jacek Kurski, prezes zarządu Telewizji Polskiej.

The Voice SeniorThe Voice Senior Screen z TVP2/ The Voice Senior

Internauci jednak nie do końca zgadzają się z tą decyzją. Na oficjalnym profilu pojawia się wiele komentarzy od niezadowolonych fanów programu:

Czy to ustawka? Niemożliwe! Władysław i Janusz najlepsi!
Niech ktoś powie, że to nie była ustawka od początku. "The Voice Senior" wstyd! Dosłownie wstyd!
Jestem zniesmaczona, więcej nie obejrzę tego ustawionego programu! - piszą.

A Wy jak uważacie - siostry Szydłowskie słusznie wygrały pierwszą edycję "The Voice Senior"?

Więcej o:
Komentarze (476)
"The Voice Senior". Poznaliśmy zwycięzcę pierwszej edycji. W komentarzach jednak burza: "Ustawka. Wstyd! Dosłownie wstyd!"
Zaloguj się
 • Gość: Zniesmaczona

  Oceniono 88 razy 68

  Finał był ustawiony. Dlaczego podczas wspólnej piosenki na samym początku siostry były w środku, a wszyscy pozostali uczestnicy po bokach? Dlaczego jako jedyne się przebrały na sam koniec? Dlaczego nie podano ilości głosów?
  Po drugie nie powinny być w ogóle dopuszczone do programu jako trio, a już mowienie, że śpiewanie na głosy jest super - ok, prawda. Jednak gdyby tak na głosy zaśpiewali: Janusz, Waldek i Władysław, siostry nie wiedziałyby gdzie wzrok podziać.The Voice Senior - jeśli będzie druga edycja, straciliście wielu widzów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 91 razy 67

  Dla mnie najlepsi to James Wladyslaw l Janusz .Siostry Szydlowskie absolutnie nie pownny wygrac

 • Gość: Piotr

  Oceniono 81 razy 61

  Ustawka jak nic, kto na nie głosował? nawet oficjalnych wyników nie podali!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 78 razy 58

  Nie do końca dobra formuła programu. Amatorzy walczyli z zawodowcami. Krystyna Szydłowska od 40 lat jest solistką w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Pozostałe siostry śpiewały na ogólnopolskich festiwalach.

 • Gość: Beata

  Oceniono 78 razy 50

  Siostry dawno powinny odpaść. Władysław, Janusz, James byli najlepsi. Siostry porażka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 71 razy 49

  Władysław i Janusz najlepsi

 • lgsz

  Oceniono 64 razy 46

  jak zwykle dobrze zapowiadający się program dał plamę, może tak siostry do walki z dudziak i majewską niech staną w szranki a nie z bogusią czy władkiem czy kazikiem czy waldkiem - koniec mojego oglądania,

 • lgsz

  Oceniono 67 razy 45

  jak porównywać zawodowców - jedna z sióstr to śpiewająca aktorka muzyczna z Lublina wyćwiczona i ograna, a druga to śpiewająca członkini zespołu muzycznego z amatorką p. Bogusią, która była zdecydowanie naj naj najlepsza, naturalna, nieprzekombinowana, rzeczywista i prawdziwa, nie lansowana jak zawodowczynie - program dał plamę, mogło raz być ok. a wyszło jak zawsze - należy zrobić kategorię amator i kategorię zawodowcy!!! Poza tym zupełnie niezrozumiałe było, że finał nie był na żywo, tak sztucznie zakończone, że aż mam wielkie wątpliwości w to sms-owe głosowanie (dobrze, że tylko 1 smsa wysłaliśmy). Skoro zawodowczynie śpiewały w trio, to mogli amatorzy Bogusia, Waldek i Kazik też śpiewać w trio. Czekam na prawdziwą płytę z piosenkami w wykonaniu Waldka, Bogusi, Kazika

 • Gość: Adam

  Oceniono 64 razy 38

  Siostry tragedia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX