"Taniec z Gwiazdami". Kto zastąpi Michała Malitowskiego? Polsat wydał oświadczenie

Michał Malitowski zrezygnował z zasiadania w jury "Tańca z gwiazdami". Długo spekulowano, kto go zastąpi. Polsat wydał oświadczenie, które rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Michał Malitowski nie wróci już do sędziowania w "Tańcu z gwiazdami". Decyzję tę podjął po tym, jak zmuszony był do opuszczenia dwóch kolejnych odcinków nowej serii z powodu kontuzji.

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski odchodzi z jury

Szybko padły pytania o to, kto go zastąpi - mówiono, że będzie to Edyta Herbuś. Sam Michał Malitowski nie odniósł się do tych plotek. Sprawę skomentowała za to przedstawicielka Polsatu.

Nie mamy w planach zapraszania do programu czwartego jurora na miejsce Michała Malitowskiego - oświadczyła portalowi WirtualneMedia.pl Ewa Wojciechowska, szefowa działu PR Telewizji Polsat.

Wszystko wskazuje na to, że uczestnictwo Edyty Herbuś w "Tańcu z Gwiazdami" było tylko plotką i życzeniem niektórych widzów, którzy chętnie zobaczyliby tancerkę wśród jurorów.

Taniec z Gwiazdami - jury

Michał Malitowski zasiadał w jury "Tańca z Gwiazdami" od 2014 roku. Do momentu rezygnacji opuścił zaledwie dwa odcinki programu. Przy stole sędziów pozostają niezmiennie: Andrzej Grabowski, Ola Jordan i Iwona Pavlović.

MAW