"Taniec z Gwiazdami". Michał Malitowski nie pojawi się w jury do końca programu?

"Taniec z Gwiazdami" dopiero się rozpoczął, ale widzowie już zauważyli brak jednego z uczestników jury. Michał Malitowski nie pojawił się w pierwszym odcinku. Co gorsza, może już nie wrócić do grona sędziów!

"Taniec z Gwiazdami" w Polsacie notuje doskonałą oglądalność jak na dziewiątą edycję show. W czteroosobowym jury niezmiennie zasiadają Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Ola Jordan i Michał Malitowski. Ten ostatni jednak nie pojawił się w pierwszym odcinku programu.

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami" - Michał Malitowski nieobecny w programie

Paulina Sykut-Jeżyna poinformowała tylko widzów, że juror doznał kontuzji i dlatego nie ma go na planie. Okazuje się jednak, że na nieobecności w jednym odcinku wcale się nie skończy. Michał Malitowski nie wystąpi też w najbliższym odcinku, a dodatkowo nie jest pewne, czy w ogóle da radę wrócić do jurorskiego stołu.

Jeszcze nie wiadomo, czy Michał Malitowski będzie mógł pojawić się w obecnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Cały czas mamy taką nadzieję i czekamy na dalsze wieści dotyczące jego stanu zdrowia - mówi cytowana przez Wirtualnemedia.pl Ewa Wojciechowska, szefowa działu PR w Telewizji Polsat.

Michał Malitowski jest jurorem w "Tańcu z Gwiazdami" od 2014 roku. Do tej pory opuścił zaledwie dwa odcinki programu - kiedy urodziła się jego córka oraz z powodu wyjazdu za granicę. Zastępowali go wówczas Robert Kupisz i Stefano Terrazzino.

Choć Polsat nie udziela informacji na temat stanu zdrowia tancerza, pojawiają się podejrzenia, że szykuje się na jego całkowitą nieobecność w programie. Michał Malitowski może "jeszcze w tej edycji show przynajmniej gościnnie pojawić się na wizji", co oznaczałoby, że kontuzja rzeczywiście jest bardzo poważna, skoro uniemożliwia mu aktywne sędziowanie.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!