Marcin Patrzałek - o tym nazwisku właśnie zrobiło się głośno. Pochodzący z Kielc 18-latek wziął udział we włoskim programie talent show "Tu Si Que Vales". Chłopak już na castingu zachwycił jurorów i widzów. Jego niesamowite umiejętności gry na gitarze spowodowały, że Marcin wygrał! Patrzałek otrzymał 100 tysięcy euro.
Talent Marcina zachwycił wszystkich. Dziękujemy, że wziąłeś udział w tym programie - czytamy na oficjalnym profilu programu na Facebooku.
O jego nazwisku było głośno już trzy lata temu. Marcin wygrał wówczas 9. edycję polsatowskiego "Must Be the Music". Muzyk oczarował zwłaszcza Adama Sztabę.
Proszę państwa, oto geniusz - powiedział, kiedy Marcin zjawił się na castingu.
Zachwycona była też Kora.
Paganini gitary
Czym Marcin tak urzekł widzów i jurorów? Można śmiało powiedzieć, że 18-latek jest mistrzem gitary. Ma na swoim koncie liczne wygrane w prestiżowych konkursach, m.in. w międzynarodowym konkursie im. Joaquin Rodrigo. Muzyk pobierał nawet lekcje flamenco u wirtuoza Carlosa Pinany. Ponadto, opanował do perfekcji fingerstyle, który pozwala na jednoczesne prowadzenie melodii, linii basu, perkusji i podkładu akordowego.
Zobaczcie jego występ:
Genialny, prawda? Gratulujemy!
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>
KS
Jolanta Kwaśniewska w pięknych balerinach. W H&M znajdziesz podobne i idealne na lato
Lubomirski-Lancokoroński bardzo szczerze o rozwodzie z Kulczyk. "Trudno było umknąć działaniom byłego teścia"
Kukulska szczerze o małżeństwie z Dąbrówką. "Trzeba było sobie zadać pytanie, czy jest o co walczyć"
Opozda i Królikowski "niczym dzień i noc" na rozprawie rozwodowej. Stylistka mówi wprost
Wiadomo, kto będzie nowym komentatorem "Szkła kontaktowego". To znany twórca internetowy
Opozda i Królikowski 17 kwietnia spotkali się na rozprawie rozwodowej. Tak się zachowywali
Hejtowali stylizację Wieniawy. Teraz im odpowiedziała. "Ludzie czują się bezkarni"
Taki dom ma Artur Barciś pod Warszawą. Tylko spójrzcie na ten ogród! Wygląda jak raj
Michał Marszał zadebiutował w "Szkle kontaktowym". Widzowie są niemal jednogłośni